Ünlü modeli oğlunun babasının öldürdüğü ortaya çıktı!

Şubat ayında dünyaya getirdiği oğlunun babasıyla ayrıldıktan sonra cinayete kurban giden ünlü modeli kimin öldürdüğü ortaya çıktı. Bir kadın daha sevgili cinayetine kurban gitti...

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Kadın cinayetleri Türkiye'de olduğu gibi dünyada da genel bir sorun olarak göze çarpıyor. Her gün Avrupa ve Amerika'da kadınlar aşklarına karşılık vermedikleri için sevgilileri tarafından öldürülüyor. Kimi zaman da yaşanan basit bir tartışmanın ardından kocaları tarafından katlediliyor.

Bunun son örneği Amerika'da yaşayandı. Ünlü model Brittany Rhea Phillips'in oğlunun babası olan eski sevgilisi James Heath Kitchens tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Eski bir polis olan Kitchens, planlı şekilde cinayetten yargılanacak.

26 yaşındaki Amerikalı model Brittany Rhea Phillips, geçtiğimiz gün ABD'de cadde üzerinde yürürken kendisine çarpıp üzerinden geçen aracın altında kalarak hayatını kaybetti. Modelin ölümüne neden olan araç sürücüsünün çocuğun babası olan sevgilisi olduğu tespit edildi.

Olayın geçmişi

Model ve iş kadını Brittany Rhea Phillips, geçtiğimiz cumartesi günü Mississippi eyaletinin Oktibbeha kentinde cadde üzerinde yürürken kendisine arkadan çarpıp üzerinden geçen aracın altında kaldı.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan Brittany'e çarpıp ezerek öldüren kişinin 30 yaşındaki eski erkek arkadaşı polis James Heath Kitchens olduğu ortaya çıkınca polis tarafından gözaltına alındı.

Soruşturma başlatıldı

Polis, eski kız arkadaşı ve oğlunun annesi olan Britnnay'ı kasten öldürmekten yargılanacak olan James'in cinayeti aile sebeplerden dolayı işleme ihtimalinin çok yüksek olduğunu belirtti. Olay ile ilgili soruşturma devam ediyor.