Akasya Asıltürkmen kaş yapayım derken göz çıkardı! Bin pişman!

Ünlü oyuncu Akasya Asıltürkmen, yaptırdığı kaş kaldırma estetiği sonrası çektiği fotoğrafını paylaşarak, yaşadığı zorlu süreçlerden bahsetti. Asıltürkmen, "Çok açık söylemeliyim ki bu acıyı çekeceğimi bilsem, kalkışmazdım" dedi.

Google Haberlere Abone ol

Son zamanlarda yaygınlaşan estetik operasyonlarını neredeyse çoğu kadın yaptırıyor. Özellikle ünlü isimler güzellik uğruna bıçak altına yatarak, gençleşmek için ellerinden geleni yapıyor. Ancak bazen oldukça acılı işlemlerle de karşılaşılabiliyor. İşte bunlardan biri de ünlü oyuncu Akasya Asıltürkmen...

 Kaş kaldırma estetiğine kalkışan başarılı oyuncu Akasya Asıltürkmen, estetik operasyondan dolayı çektiği acıları anlattı ve kadınlara tavsiyelerde bulundu.

Estetik yaptırdıktan sonra yüzünün bandajlı bir karesini instagram’da takipçileriyle payşalan ünlü oyuncu Asıltürkmen, "Çok açık söylemeliyim ki bir haftadır çektiğim acıyı çekeceğimi bilsem, hatta dörtte birini kalkışmazdım" dedi.

 "Görünenler şişlik değil, tamponlar"

Yaşadığı zorlu süreçlerden bahseden ünlü oyuncu, “Yarın bandaj ve dikişlerim alınıyor. Görünenler şişlik değil, tamponlar. Bu arada madem sürekli tecrübe paylaşıyoruz, çok açık söylemeliyim ki bir haftadır çektiğim acıyı çekeceğimi bilsem, hatta dörtte birini kalkışmazdım. Bir yandan da doktorumun neşeli asistanının dediği gibi; 10 gün sonra kesin hiçbir şey hatırlamayacağım” dedi.

"Bu biz kadınların çılgınlığının ispatı"

Genelde bu tür operasyonların meraktan yapıldığını ifade eden başarılı oyuncu Asıltürkmen,

“İşin olumlu tarafı, uzun süredir alnımın ve dolayısıyla göz kapaklarımın düşüklüğünü ortadan kaldırmak istiyordum ve sanırım bunu atlattım. Bu arada kimsenin korktuğu yok, herkes sadece merak ediyor ve yaptırmak istiyor ki bu da biz kadınların çılgınlığının ispatı. Buraya şişim inmiş, ufacık bir müdahaleydi, sihirli küçük bir dokunuştu pozlarımı atmadan şu halimi koyayım da ibretlik, belki bir daha düşünürsünüz" ifadelerini kullandı.

"Mevzunun yaşla da ilgisi yok, 20 senedir istiyordum"

Akasya Asıltürkmen sözlerini şöyle tamamladı:

"Not: Bence kendini beğenmeyen, kendiyle barışık olmayan insanlar değil, özgüveni yüksek ve kendiyle barışık insanlar böyle işlere kalkılıyor genelde. Bir de mevzunun yaşla da ilgisi yok, ben bunu 20 senedir istiyordum. Söyleyeceklerim bu kadar.”