Ünlü oyuncunun korku dolu gecesi! Eli silahlı hırsızla burun buruna geldi

Ünlü oyuncu ve manken Nilüfer Kurt, eli silahlı hırsızla burun buruna geldi. Dehşet dolu anları anlatan Kurt, "Uyandım ve onlarla karşılaştım. Evi soymuşlardı ve benden susmamı istediler" ifadeleriyle dehşete düşürdü.

Ünlü oyuncunun korku dolu gecesi! Eli silahlı hırsızla burun buruna geldi

Ünlü manken ve oyuncu Nilüfer Kurt'un İstanbul Ataköy'deki evinde hırsız girdi. Eli silahlı hırsıza burun buruna gelen Kurt, büyük korku yaşadı. Dehşet dolu anları anlatan Kurt, "Uyandım ve onlarla karşılaştım. Evi soymuşlardı ve benden susmamı istediler" dedi.

"KORKU FİLMİ GİBİYDİ"

Ünlü oyuncu eli silahlı hırsızla karşılaştı. Yaşadığı korkuya rağmen sesini çıkarmayan Nilüfer Kurt, hırsızın mermileri silaha sürdüğünü daha sonra ise laptop, telefon ve çantasını alan 2 hırsızın kaçtığını belirtti. Yaşadığı olayı Show Ana Haber'e anlatan Kurt, "Pazar günü bir ses geldi baktım ışık geziyor evin içinde. İlk başta kızım sandım. Kafasını gördüm, korku filmlerinde olur gibi döndü 'Sakın sesini çıkarma' dedi. Mermiyi silahın ağzına verdi gibi hareket yaptı. Onu hissedince hiç kıpırdamadım" dedi. Kurt'un bilgisayarını, çantasını ve cep telefonunu çalan hırsızlar olayın ardından kayıplara karıştı. Polisin Nilüfer Kurt’un evine giren 2 hırsızın yakalanması için çalışma başlattığı öğrenildi.

Ünlü oyuncunun korku dolu gecesi! Eli silahlı hırsızla burun buruna geldi - Resim : 1

"EVDE EVLATLARIM VARDI"

Yaşadığı şoku sosyal medya hesabından da paylaşan Kurt, “Sevgili dostlarım, pazar sabahı 05.30 sırlarında silahlı 2 soyguncu evime girdi. Uyandım ve onlarla karşılaştım. Evi soymuşlardı ve benden susmamı istediler. Uzatmayacağım, neyse ki bize zarar vermeden gittiler. Evde evlatlarım vardı. Beni bilen bilir, ancak evlatlarıma zarar gelmediği için şükrediyorum.” ifadelerini kullandı.