Ünlü oyuncu Pınar Altuğ'dan bomba seks itirafı! En özelini anlattı!

Eşi Yağmur Atacan'dan 9 yaş büyük olan ünlü oyuncu Pınar Altuğ seks itirafıyla şaşırttı. Cinsel hayatı hakkında tüyolar veren Altuğ yatak odası sırlarını da paylaştı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Pınar Altuğ aralarında 9 yaş farkı bulunan eşi Yağmur Atacan ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

46 yaşındaki ünlü oyuncu Pınar Altuğ, Hakan Gence'ye verdiği röportajında Altuğ, yatak odası sırları, seks hayatına dair birçok konuda açıklamalarda bulundu. 

Güzel oyuncu kendini Seksi de bulunuyorsun sorusuna," Evet, seksapelim var. Fiziksel avantajlara sahibim, uzun bacaklıyım vesaire… Ama seksi olmak için özel bir şey yapmıyorum, vamp giyinmiyorum, öyle şuh pozlar vermiyorum. Bana göre seksapel sonradan kazanılan bir şey değil, içte olan bir şey. Bence bende de var" dedi.

Altuğ 40’lı yaşlarla libido azalıyor mu? sorusunu ise şöyle yanıtladı:

"O kişiyle alakalı. Bizde gün geçtikçe her şey daha iyiye gidiyor. Daha mı tecrübeleniyoruz, bilmiyorum. Benim yaşla birlikte günlük hayatımdaki enerjim de düşmedi. Libido da bununla bağlantılı. Ne genç arkadaşlarım var, “Ay şimdi onu mu yapacağız” diyorlar, yapıver işte, hallediver (gülüyor). Hep iç ritmi yüksek ve enerjik bir kadın oldum. Dolayısıyla 40’lı yaşlarda olmak bir şey değiştirmedi, sadece bir rakam. Bu arada dolu dolu 46 yani, söyleyebiliriz de."

Altuğ seks, hayatına ilişkin, "Seks önemlidir. Çünkü seks olmadığı zaman, aşk ve tutku düşmeye başlar. Sadece seksle de olmaz. Eve geldiğinde sadece yatakta güzel vakit geçiriyorsan bu bir zaman sonra sıkıcı olur. Dolayısıyla devamında iyi geçinmeli, ortak paylaşımların olmalı" dedi.

Ünlü oyuncu, 15 senedir berabersiniz. 13 senedir evlisiniz. Mutlu birlikteliğin sırrı ne? sorusuna ise, "Bütünü hiç bozmamak; sevgi, saygı, arkadaşlık, güven ve seks… Bir de sonra altın top geliyor… Çocuğunuz oluyor ve her şey daha güzel oluyor" yanıtını verdi.