Ünlü şarkıcı aynı yerde hayatı kaybetti

Şarkıcı Kylie Rae Harris, bir sosyal medya paylaşımında akrabalarının hayatını kaybettiğini anlattığı yolda, kaza geçirerek yaşamını yitirdi.

Google Haberlere Abone ol

Ünlü country müzik şarkıcısı Kylie Rae Harris, New Mexico'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Acı ölümün tuhaf yanı ise genç çarkıcısının kazadan önce sosyal medyada yaptığı son paylaşımda geçtiği otoyolda birçok akrabasının öldüğünü söylemesi oldu. 

 

30 yaşındaki country müzik şarkıcısı Kylie Rae Harris, New Mexico'da bir araba kazasında hayatını kaybetti. Kazanın detayları inanılmaz bir tesadüfü ortaya çıkardı. Şarkıcı sosyal medya hesabından son yaptığı paylaşımda ise geçtiği otoyolda birçok yakınının hayatını kaybettiğini söylemiş.

Konserine yetişmeye çalışıyordu


ABD'nin güneyinde çok popüler olan Kylie Rae Harris, önceki gece 3 aracın karıştığı trafik kazasında hayatını kaybetti. New Mexico'daki konserine yetişmek için yola çıkan ve aracı kendisi kullanan şarkıcının dahil olduğu kazada 16 yaşındaki bir kız çocuğu da hayatını kaybetti.

Aynı kader kendini de yakadı

Yaşanan feci kazadan önce Instagram hesabından paylaşım yapan genç şarkıcı, geçtiği otoyolda birçok yakınının öldüğünü söyledi. Harris'in son videosun "46 mil için benzinim var ve en yakın benzin istasyonu 36 mil ötede. Umarım New Mexico yollarında kalmam" dediği görüldü. Şarkıcının bu paylaşımını hatırlayan hayranları kötü tesadüften dolayı üzüntüye boğuldu.

 

Şarkıcı Kylie Rae Harris, akrabalarının da hayatını kaybettiği yolda vefat etti Şarkıcı Kylie Rae Harris, akrabalarının da hayatını kaybettiği yolda vefat etti Şarkıcı Kylie Rae Harris, akrabalarının da hayatını kaybettiği yolda vefat etti