90'lı yıllara damga vurmuştu! Şarkıcı Çelik'in Hercai klibindeki ünlü isim bakın kim çıktı!

1990'lı yıllara damga vuran ünlü şarkıcı Çelik'in Hercai şarkısının klibinde oynayan ünlü isim bakın kim çıktı. İşte ayrıntılar...

Çelik'in Hercai klibindeki isim bakın kim çıktı!

Usta şarkıcı Çelik'in Hercai şarkısı sözleri, yer yer siyah-beyaz klibi ve hissettirdiği duygularla bir döneme damga vurmuştu.

Hafızalardaki yerini koruyan Hercai'nin klibinde oynayan ünlü isim ise herkesin yakından tanıdığı Rafet El Roman'ın eski eşi Tuğba Altıntop...

Ünlü şarkıcı Altıntop geçtiğimiz aylarda, "Yıllar önce oynadığı Çelik’in 'Hercai' klibi hakkında, "O küçük kız, o senaryoyu kendi hayatında birebir yaşadı. Sevdi, aldatıldı, kırıldı, döküldü. Aşk bana iyi gelmedi. Zor günlerimde yılana sarıldım. O yılanlar boynuma dolandı. Kendi ellerimle o yılanı boğdum" ifadelerini kullanmıştı.

Tuğba Altıntop kimdir?

15 Aralık 1976 tarihinde Adana’da dünyaya geldi. Liseden sonra grafikerlik üzerine eğitim aldı. 1996 yılında Miss Turkey güzeli seçildi. Aynı yıl Rafet El Roman'la evlendi. Bu evlilikten Su Elnur ve Şevval Su isminde iki kız çocuğu oldu. Rafet El Roman ile evlilikleri 2003 yılında sonlandı. Modellik ve mankenliğin yanı sıra bazı diziler ile 1995 yapımı komedi türünde TV filmi Zampara Seyfettin'de yer aldı.

Altıntop, 2007 yılında "Sana Söylüyorum" albümü ile müzik kariyerine başladı. Albümde Murat Güneş, Güven Baran, Aydın Sarman, Hüseyin Bitmez gibi isimlerin besteleri yer aldı. Ayrıca albümde Altıntop'un sözünü kendi yazdığı, müziğini ise Aydın Sarman ile bestelediği "Ağıt" isimli şarkıya da yer verdi. Albümde "Urfa Sana Ağlar" şarkısına klip çekti. 2013 yılında 6 yıllık aradan sonra "Yana Yakıla" single'ı ile müziğe geri döndü. Şarkı için birçok remix düzenlenerek dinleyicilere ulaştı. 2016 Nisan ayında yeni albümü La La'yı piyasaya sürecek olan şarkıcı, albümde Serdar Ortaç, Ozan Doğulu, Ayşen gibi isimlerle çalıştı. Altıntop, albüme ismini veren şarkısı "La La"nın klip çalışmalarını tamamladı.