Ünlü şarkıcıdan çarpıcı açıklama

Ünlü şarkıcı ve dizi oyuncusu Öykü Gürman, özel hayatıyla ilgili çarpıcı ve samimi açıklamalarda bulundu. Güzel şarkıcının babası ile arasındaki ilişkiden dem vurarak yaptığı açıklamaları gündeme damga vurdu

Google Haberlere Abone ol

Erkek kardeşiyle birlikte 'Evlerinin Önü Boyalı Direk' türküsünü kendine has yorumlamalarıyla tanıdığımız, daha sonra kariyerine solo şarkılarıyla ve oynadığı dizilerle devam eden Öykü Gürman'dan çarpıcı ve samimi açıklamalar geldi. Şarkıcı Öykü Gürman katıldığı programda olay yaratacak sözler söyledi. Başarılı şarkıcı geçtiğimiz gün İşin Aslı programının konuğu oldu. Samimi bir sohbet gerçekleştiren güzel şarkıcının babası ile ilgili söylediği sözler programa damga vurdu

İnançsız birinin vicdanlı olması beklenemez

Anne ve babasının birbirinden farklı olduğunu ifade eden Öykü Gürman, Aslı Şafak'ın "Yakınınızda inançlı olmayan biri var mı?" sorusuna "Babam ateistti" cevabını verirken, sonrasında söylediği sözlerle tartışma yarattı.

38 yaşındaki şarkıcı, merhamet ve vicdandan başka hiçbir şey için yaşamayacağının altını çizerek, şöyle devam etti: "İnançsız birinin merhametli ve vicdanlı olabileceğine inanmıyorum.

İnançsızlık egoizm ve bencillik getirir. Babam da öyleydi."Samimi açıklamalarına devam eden güzel şarkıcı, Aslı Şafak'ın "Babanız tarafından sevildiniz mi" sorusundan sonra gözleri doldu. Konuşurken boğazı düğümlenen Gürman, "Babam beni kendine göre sevdi. Duygusallığımı eleştirdi. Kimse bir insanın gözyaşının hesabını soramaz. Ayrılık burada başlar" diye konuştu.