Survivor'da bomba eleme! Gözyaşlarını tutamadılar

Ekranların severek izlenen yarışma programı Survivor 2021’de bomba bir eleme yaşandı. Ünlüler takımının uzun süre sonra iletişim oyununu kazanması ise ünlüler tarafını sevindirdi. Adaya veda eden isim de belli oldu.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Survivor 2021’de bu akşam bomba bir eleme yaşandı. Gönüllüler ve Ünlüler’in yarışları hız kesmeden nefes keserek devam ederken, İletişim oyununu uzun bir aradan sonra Ünlüler takımı kazandı.

Adaya dokonulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler ise rahat bir biçimde geldi. Survivor 2021’de cumartesi günü yapılan oylamada en fazla oyu alan isim Batuhan oldu.

Üçündü aday Hayrettin oldu

En fazla oyu alan Batuhan ismi açıklandıktan sonra şu açıklamayı yaparak isim söyledi

"Öncelikle bana bu mutluluğu yaşatan herkesten binlerce kere Allah razı olsun. Ben çok uzun zamandan beri Survivor'ın iyi bir takipçisiyim. Burada insanlar birini gerçekten tuttuğu zaman takım tutarmış gibi bağlanıyorlar. Bana destek olan hiç kimseyi yarı yolda bırakmayacağım inşallah"

“Kendisini çok seviyorum ama…”

'Zor bir karar' vereceğini söyleyen Batuhan, "Kendisini gerçekten çok seviyorum ama ne yazık ki Hayrettin ağabey" diyorum dedi. Hayrettin böylelikle üçüncü aday oldu.

“Batuhan’ın kararına saygı duyuyorum”

Üçüncü eleme adayı olan Hayretin ise; “Batuhan'ın kararına saygı duyuyorum. Potadayız” dedi.

Hayrettin veda etti

Ünlü televizyoncu aynı zamanda Survivor 2021 sunucusu olan Acun Ilıcalı adaya veda eden ismi açıkladı. Hayallerine veda eden isim Hayrettin oldu. Arkadaşları Hayrettin'in elenmesinden dolayı büyük şok yaşadı.

Hayrettin elendiğini öğrendikten sonra ise şu açıklamada bulundu.

“Acun ağabey nereden başlayacağımı bilmiyorum. İyi ki katılmışım. Davetiniz için çok teşekkür ederim. İnsanlara Hayrettin'i gösterdiğime inanıyorum. Biz her ne kadar Survivor'da aç da susuz da kalsak ekiple de güzel bir bağ oluyor. Başta Barış'a sonra sevdiğim arkadaşlarıma teşekkür ediyorum gerçekten. Parkurlarda çok kendimi gösteremedim. Çok güzel bir tecrübeydi”

Acun Ilıcalı, "Gerçekten pozitifliğinle bizden davet aldın. Survivor'da görmek istediğimiz isimlerden biriydin bu sene. Arkadaşlarına hep moral, destek verdin. Bence de örnek oldun. Ben seni zaten severim biliyorsun." ifadelerini kullandı. Öykü ise yaptığı açıklamada, "Senin için 11 kişi ağlıyor" dedi.

Hayrettin kimdir?

Aslen Trabzonlu olan 1 Ocak 1984 yılında İstanbul'da doğan Hayrettin Onur Karaoğuz eğitim hayatına 1997 yılında Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu’nda başladı. Sonrasında Yahya Kemal Beyatlı Lisesi’ni bitirdi. 2004 yılında Kadir Has Üniversitesi reklamcılık bölümünü kazanarak eğitim hayatını sürdürdü.

 Kızsız adamla gönüllerde taht kurmuştu

Üniversitedeyken arkadaş grubuyla eğlenceli videolar çekerek bunları sosyal medyada yayınlamaya başlayana Hayrettin yavaş yavaş ün kazanmaya başladı. Okul hayatının son 2 yılı Beyoğlu’nda stand-up gösterileri yapan komedyen, üniversitenin son senesinde dönemin favori filmi Issız Adam’a (Çağan Irmak) karşı çektikleri "Kızsız Adam" videosu sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.