Kan donduran olay: Üvey baba iki yaşındaki çocuğuna tecavüz etti!

Denis adında bir üvey baba iki yaşındaki çocuğuna önce tecavüz etti sonra tıpkı bir kum torbası gibi dövdü. Zalim babanın, tecavüz emeden önce çocuğa kristal meth verdiği ortaya çıktı. Denis'in cep telefonunda cinsel istismarı ve işkenceyi kaydeden 30'dan fazla video bulundu.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Almanya'nın Querfurt kasabasında iğrenç ve akıl almaz bir olay gerçekleşti. Denis isminde zalim üvey baba, eşi ile tartıştığı ve stresli bir dönem yaşadığı gerekçesiyle iki yaşındaki oğluna önce tecavüz ve daha sonra  'kum torbası' niyetine küçük çocuğu dövdü. Çocuğun annesinin ise oğluna yapılan şiddeti durdurmak için hiçbir şey yapmadığı öğrenildi. Denis'in eski ortağı olan çocuğun annesi de korkunç tacizi durdurmadığı için yargılanıyor.

Ne zaman isterse cinsel tacizde bulunuyormuş

Görülen mahkemede Denis olarak tanımlanan sanık, yürümeye başlayan 2 yaşındaki üvey oğlu Tim'i “ne zaman” isterse dövdüğünü ve cinsel tacizde bulunduğunu itiraf etti.

Çocuğa kristal meth verip...

Denis'in kristal meth bağımlısı olduğu ve oğluna cinsel taciz ve şiddet uygulamadan önce uyuştursun diye kristal meth verdiği ortaya çıktı. Bir otopsi, çocuğun vücudunda bulunan seviyenin, litre kan başına 3.700 nanogram metamfetamin olduğunu söyledi. Fakat Denis, Çocuğa kristal meth veren kişinin kendisi olduğunu inkar etti. Bunun yerine, eski ortağı olan eşini suçlamaya çalıştı: "Ben ayrıldığımda masada hala kristal meth vardı. Belki Uta onu sakinleştirmek için vermiştir" dedi.

"Kulak tıkacından hiçbir şey duymadım"

Tim annesi, 2 yaşındaki oğluna taciz edip döven adamın çocuğuna yaptıklarını kulağıdnaki tıkaçlardan dolayı duymadığını öne sürdü ve kendisine yönelik tüm iddiaları reddetti.

 Telefonunda 30'dan fazla taciz ve şiddet videosu bulundu

Denis'in cep telefonunda cinsel istismarı ve işkenceyi kaydeden 30'dan fazla video bulundu.

"Sarhoştum ve hüsrana uğradım"

Duruşma sırasında Denis şunları söyledi: "Uta, Tim'in biyolojik babasıyla velayet konusunda tartıştı. Bu da bana kötü bir ruh hali yaşattı. O akşam Tim'in odasında olay yaşandığında sarhoştum, sarhoştum ve hüsrana uğradım. Aniden ona vurdum ve tüm hayal kırıklığım gitti."

Odasına sık sık girip...

Zalim adam, eşine olan öfkesini savunmasız olan ve yeni yürümeye başlayan çocuğa boşaltmak için sık sık odasına gizlice girdiğini itiraf etti.

"Ona vurduğumda rahat hissediyordum"

Mide bulandıran ifadelerine Denis, şöyle devam etti:

"Canım ne zaman isterse kreşe giderdim. Ona vurduğumda kendimi daha iyi hissettim. Tim benim için bir çıkış noktası gibiydi. Telefonumdaki videoları gördüğümde şok oldum. Ama videoları kendimi cinsel yönden uyandırmak için çekmedim." Tim'e cinsel taciz uyguladığını kabul eden sanığın ifadeleri karşısında mahkeme salonundakiler şoke oldu.

Duruşma devam ediyor.