Veliler ayakta... Öğretmen skandalı büyüyor!

tv100’ün gündeme getirdiği İstanbul'un köklü lisesindeki öğretmen skandalı büyüyor. Durumdan haberdar olan okulun velileri ayaklandı. Veliler okul yönetiminden acil toplantı talep etti. Öğretmen Patrick H.’nin asıl branşının biyoloji olduğu ancak okulda Almanca dersi verdiği öğrenildi.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: Devrim Tosunoğlu - tv100

İstanbul’un en köklü vakıf liselerinden birisi büyük bir skandalla çalkalanıyor. Lisenin Almanca öğretmeni Patrick H.’nin cinsel içerikli filmlerde rol aldığının ortaya çıkması okulun velilerini isyan ettirdi.

Yüz yüze toplantı yapalım

Ortalama öğrenci başına 70 bin TL yıllık ücret alan köklü okulun veliler okul yönetiminden acil toplantı talep etti. Okul yönetiminin ‘online olarak toplantı yapalım’ teklifi üzerine velilerin “Bu çok vahim bir olay yüz yüze görüşelim. Bize her şeyi anlatın” şeklinde talepte bulunduğu öğrenildi.

Uzmanlık alanı biyoloji

Cinsel içerikli filmlerde rol alan Almanca öğretmeni Patrick H.’nin asıl uzmanlık alanının ise Biyoloji olduğu ortaya çıktı. Biyolog olan Patrick H.’nin Alman vatandaşı olduğu ve Almanca dersine girdiği öğrenildi.

Onlarca filmi var

Okuldaki görevine son verilen Patrick H.’nin internet ortamında yayın yapan cinsel içerikli film sitelerinde onlarca filminin olduğu ortaya çıktı.