Yaban domuzlarını elleriyle besledi! O anları kaydeden kızı, 'anne' diye bağırdı!

Antalya'nın Kaş ilçesinde yaşayan bir esnaf, aç kalınca beslenmek için yerleşim yerlerine inen yaban domuzlarını elleriyle besledi. O anları, kızı korka korka kameraya aldı.

Önceden tahmin edilemeyen hareketleri sebebiyle son derece tehlikeli hayvanlardan olan yaban domuzları, beslenmek için yerleşim yerlerine nadir de olsa iniyor. Bu sürülerden iki tanesi Antalya’nın kent merkezi ve Kaş ilçesinde görüntülendi. Kaş'ta yerleşim yerlerine inen 10’a yakın yaban domuzu sürüsünü, Mehmet Özdere isimli bir esnaf elleriyle besledi. Domuzlar, elindeki ekmeği parçalayıp yere atan esnafın ayaklarının dibine kadar yaklaştı.

Yaban domuzlarını elleriyle besledi! O anları kaydeden kızı, 'anne' diye bağırdı! - Resim : 1

Kızı görünce 'anne' bağırdı! Baba elleriyle besledi

O anları ise Özdere'nin kızı cep telefonuyla kaydetti. Korkudan domuzlara yaklaşamayan genç kız, daha yakından çekmesini söyleyen babasına, yakınlaştırarak çektiğini söyledi. Genç kız, kendisine yaklaşan bir yaban domuzunu görünce ise ‘Anne’ diye bağırarak korkusunu belli etti.
Bir diğer görüntüde ise, Kepez ilçesine bağlı Ünsal Mahallesi'nde yeşillik alana gelip beslenen domuz sürüsü, vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı.
Sosyal medyada paylaşılan görüntüler, binlerce kişi tarafından izlendi.

Yaban domuzlarını elleriyle besledi! O anları kaydeden kızı, 'anne' diye bağırdı! - Resim : 2

Yaban domuzlarını elleriyle besledi! O anları kaydeden kızı, 'anne' diye bağırdı! - Resim : 3