Korona virüse yakalanan Tuba Büyüküstün son durumunu açıkladı!

Yakalandığı korona virüs nedeniyle dijital platform Netflix için çektiği Another Self dizisinin Ayvalık çekimleri iptal edilen ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, sosyal medya hesabı Instagram'dan bir açıklama yaptı. İşte detaylar...

Tuba Büyüküstün son durumunu açıkladı!

Başrollerini Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Boncuk Yılmaz, Seda Bakan ve Serkan Altunorak gibi ünlü oyuncuların paylaştığı Another Self isimli dizinin setinde koronavirüs paniği yaşandı.

OGM Pictures'ın Netflix için çektiği dizide Ada karakterine hayat veren Tuba Büyüküstün'ü korona test sonucu pozitif çıktı. Ayvalık'ta başlayan çekimler apar topar iptal edildi.

Hastanedeki tedavisi tamamlanan Tuba Büyüküstün, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Büyüküstün, Merhabalar, Size ancak haber verebiliyorum. Covid pozitif olduğum doğru. 4 gündür hastanedeydim, bugün itibariyle evime döndüm. Hastanedeki süreçte yanımda olan doktorum, hemşirelerim ve hasta bakıcılarıma çok teşekkür ederim. İyi ki vardınız. Her yerden gelen güzel dilekler için çok teşekkür ederim. Çok değerli benim için...Evdeyim, oldukça iyiyim. Tekrar haberleşiriz... Sevgilerimle..." notunu düştü.