Yalnız Kurt dizisi ne zaman başlıyor? Yalnız Kurt dizisi konusu ne, oyuncuları kim? İşte Yalnız Kurt 1. bölüm fragmanı

ATV'de yayınlanması beklenen Yalnız Kurt dizisi ne zaman başlıyor? Başrollerinde Hasan Denizyaran, Cihan Ünal ve Damla Colbay yer alıyor. Peki, Yalnız Kurt dizisi konusu ne? Çağatay Tosun'un yönettiği dizinin oyuncuları araştırılıyor. Yalnız Kurt oyuncuları kim? İşte tüm detaylar...

Yalnız Kurt dizisi ne zaman başlıyor, konusu ne?

Başrollerinde Hasan Denizyaran, Cihan Ünal ve Damla Colbay'ın yer aldığı, yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun'un oturduğu ve senaryosunu Murat Koca ile Alper Erze'nin yazdığı Yalnız Kurt dizisi merak konusu oldu. "Yalnız Kurt dizisi ne zaman başlıyor?" sorusu gündemde. Aksiyon ve dram türündeki dizinin yapımcılığını ise Osman Sınav üstleniyor. Peki, Yalnız Kurt dizisi konusu ne? Sinegraf imzalı dizi ATV ekranlarında izleyici ile buluşacak. Öyleyse, Yalnız Kurt dizisi oyuncuları kim? İşte Yalnız Kurt 1. bölüm framanı izleyebileceğiniz link...

Yalnız Kurt dizisi ne zaman başlıyor?

Yalnız Kurt dizisi ATV'ye yeni bir soluk getirmeye geliyor. Reyting rekorları kırmaya hazırlanan dizinin ilk bölümü 28 Ocak Cuma 20.00'de başlıyor. Dizinin ilk fragmanı da izleyici ile buluştu.

İşte Yalnız Kurt 1. bölüm ilk fragmanı izleyebileceğiniz link...

Yalnız Kurt dizisi konusu ne?

Yalnız Kurt dizisinde; günümüz dünyasının perde arkasındaki birçok oyunun detayları yer alıyor. Ülke sınırlarını değiştirmek, ülkeleri parçalamak, hükümetlere darbe yapmak, kukla yönetimler kurmak, ekonomik sorunlar çıkartmak, etkin ayrımcılık ile insanları birbirine düşman etmek, terör örgütleri ve cemaatler vasıtasıyla da bir ülkeyi karıştırmak için yapılan tüm küresel planlar Yalnız Kurt dizisinin konusunu oluşturuyor.

Yalnız Kurt dizisi oyuncuları kim?

Yalnız Kurt'un yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun otururken, senaryosunu Murat Koca ile Alper Erze kaleme alıyor. Başrollerinde ise Hasan Denizyaran, Cihan Ünal ve Damla Colbay yer alırken onlara Murat Han ve Polat Bilgin de eşlik ediyor.