Yalnız Kurt'un Altay Kurtoğlu'su Hasan Denizyaran kimdir, kaç yaşında, nereli? Hasan Denizyaran hangi dizilerde oynadı?

Yalnız Kurt'un Altay Kurtoğlu'su Hasan Denizyaran kimdir, kaç yaşında, nereli? Yanız Kurt dizisi 28 Ocak Perşembe günü ATV ekranlarında ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkacakken başrol oyuncusu Hasan Denizyaran'ın hayatı merak konusu oldu. Hasan Denizyaran hangi dizilerde oynadı? İşte hayatı...

Hasan Denizyaran kimdir, kaç yaşında, nereli?

Osman Sınav'ın yapımcılığını üstelendiği 28 Ocak 2022 tarihinde ATV ekranlarına yeni bir soluk getirecek olan Yalnız Kurt dizisinin oyuncuları araştırılıyor. Dizide başrol karakterlerden biri olacak olan Yalnız Kurt'un Altay Kurtoğlu'su Hasan Denizyaran kimdir, kaç yaşında, nereli? Türk yapımı aksiyon ve dram türündeki dizinin oyuncuları gündemde. Hasan Denizyaran hangi dizilerde oynadı? sorusuna yanıt aranıyor. Kariyerine modellik yaparak başlayan oyuncunun hayatı merak ediliyor. Hasan Denizyaran Sungurlar, Hayat Sevince Güzel ve 4N1K yapımlarından tanıyoruz. İşte, Hasan Denizyaran'ın biyografisi...

Hasan Denizyaran kimdir, kaç yaşında, nereli?

Hasan Denizyaran, 26 Mayıs 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Drama ve Oyunculuk bölümünden mezun olan Denizyaran, kariyerine modellik yaparak başladı.

Hasan Denizyaran hangi dizilerde oynadı?

Denizyaran, çeşitli reklam filmlerinde rol aldı. Ardından 2016 yılında Hayat Sevince Güzel dizisinde adını duyurdu. 2017 yılında ise Deniz Coşkun'un “4N1K” filminde oynadı.
2019'da Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk'in baş rolünü paylaştığı Afili Aşk dizisine konuk oyuncu olarak katıldı. 2019 yılında Kim Daha Mutlu? sinema filminde başrolü canlandırdı.