Yasak Elma 122. bölüm tek parça izle! Yasak Elma son bölüm full izle! Yasak Elma son bölüm izle

Eda Ece ve Şevval Sam'ın başrollerini paylaştığı Yasak Elma 122. bölüm tek parça olarak internete yüklendi. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma son bölüm full izle! İşte, Yasak Elma son bölüm izleyebileceğiniz link...

Yasak Elma 122. bölüm izle

Eda Ece ve Şevval Sam'ın başrollerini paylaştığı Yasak Elma122. bölüm tek parça olarak yayınlandı. 29 Kasım 2021 tarihinde Yasak Elma son bölüm full internete yüklendi.

Yasak Elma 122. bölümde;  Kumru, Ender'den kendisiyle işbirliği yapmasını ister. Aksi taktirde şirketteki sermaye arttırımıyla Ender'i tehdit eder. Ender, Kumru'nun teklifini kabul edecek mi? Doğan Bey, Çağatay'a karşı bir savaş başlatır. Doğan, toplantıda Çağatay'a "Bu tanıklığı, Yıldız'dan bir an evvel boşanman için yapıyorum çünkü Yıldız'la ben evlenmek istiyorum" der. Çağatay, buna ne tepki verecek? Yıldız, Doğan'a tepki gösterecek mi?

Yasak Elma 121. bölümde neler oldu?

Yasak Elma 121. bölümde; Yıldız, Kumru'nun şahitliğiyle boşanmayı kabul etmez. Kumru ise Çağatay ve Yıldız'ın bir an önce ayrılmasını istiyordur. Doğan ve Yıldız'ın yakınlaşması herkesin dikkatini çekerken, Kumru bambaşka bir plan yaparak bütün dengeleri değiştirecektir...

Diğer yandan Doğan Bey, Yıldız ile yemeğe çıkar. Kumru'nun şahitliğini kabul etmeyen Yıldız'ın Doğan ile yemeğe çıkması her şeyi başka bir hale dönüştürür. Bunu duyan Çağatay çılgına döner. Çağatay, Doğan'ı "Ailemden uzak duracaksın" diyerek tehdit eder.

Yıldız'a Doğan ile arasdından bir şey olup olmadığını soran Çağatay, büyük bir tepkiyle karşılaşır. Çağatay'ın mahkemede söylediği "Beni bu ahlaksız, yalancı kadından kurtarın" sözü damga vurdu.

Yasak Elma 122. bölüm izle

Yasak Elma 122. bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link...

 Yasak Elma dizisinin konusu nedir?

Zeynep ve Yıldız birbirinden farklı karakterlere sahip olan iki kardeştir. Birbirlerine çok düşkün olan kardeşlerden Yıldız'ın hayatı aldığı teklifle bambaşka bir hal alır. Zengin olmanın hayalini kuran genç kızın önüne büyük bir fırsat gelmiştir. Sosyetenin kraliçesi Ender Argun'la tanışan Yıldız, ondan hayatının teklifini alır. Ender Argun kocası Halit Argun'dan kurtulmak için Yıldız'ı kullanmaya karar vermiştir.

Yıldız'ın hayatından bunlar olurken Zeynep iş yerinde yaşanan sıkıntılarla uğraşmaktadır. Zeynip'in çalıştığı firma zengin ve kibirli bir adam olan Alihan Taşdemir tarafından satın alınmıştır. Alihan, Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşidir. Yıldız'ın vereceği karar sadece kendisinin değil kardeşinin de hayatını değiştirecektir.

Yasak Elma dizisinin oyuncuları kimdir?

  • Yıldız Yılmaz Kuyucu (Eda Ece)
  • Ender Çelebi (Şevval Sam)
  • Çağatay Kuyucu (Berk Oktay)
  • Kumru (Biran Damla Yılmaz)
  • Doğan (Murat Aygen)
  • Feyza (Ece Dizdar)
  • Asuman (Melisa Doğu)
  • Caner Çelebi (Barış Aytaç)