Yasak Elma 127. bölüm tek parça izle! Yasak Elma son bölüm full izle! Yasak Elma son bölüm izle

Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz ve Berk Oktay'ın başrollerini paylaştığı Yasak Elma 127. bölüm tek parça olarak internete yüklendi. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma son bölüm full izle! İşte, Yasak Elma son bölüm izleyebileceğiniz link...

Yasak Elma 127. Bölüm izle

Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz ve Berk Oktay'ın başrollerini paylaştığı Yasak Elma 127. bölüm tek parça olarak yayınlandı. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma son bölüm full izle! 17 Ocak 2022 tarihinde Yasak Elma son bölüm full internete yüklendi. Yasak Elma 127. bölümde; 

Aynı eve yerleşen Kumru ve Çağatay'ın mutlu olduğu görülürken, Yıldız'ın bunalıma girdiği görüldü. Yıldız'ı düştüğü bunalım ve girdiği yataktan çıkarmak isteyen Ender harekete geçerken, Çağatay ofise yerleşmeye başladı.

Çağatay ve Kumru'nun barışmasına tahammül edemeyen Doğan kızını evden kovarken, nerede olduğu Merak edilen Ömer ise ortaya çıktı.

Yasak Elma 126. bölümde neler oldu?

Yasak Elma 126. bölümde; Yıldız'ın artık Çağatay'la işi kalmazken, boşanma resmen gerçekleşiyor. Yıldız boşanma kararını Kumru'nun Ömer'le evleneceği haberinden sonra alıyor ancak Kumru evlenmeyerek, yalıya geri dönüyor. Yıldız oynanan oyuncu fark ederken, zafer kazanarak yalıya dönen Kumru ise seyircinin tepkisine neden oldu.

Yasak Elma 127. bölüm izle

Yasak Elma 127. bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link...

Yasak Elma dizisinin konusu nedir?

Zeynep ve Yıldız birbirinden farklı karakterlere sahip olan iki kardeştir. Birbirlerine çok düşkün olan kardeşlerden Yıldız'ın hayatı aldığı teklifle bambaşka bir hal alır. Zengin olmanın hayalini kuran genç kızın önüne büyük bir fırsat gelmiştir. Sosyetenin kraliçesi Ender Argun'la tanışan Yıldız, ondan hayatının teklifini alır. Ender Argun kocası Halit Argun'dan kurtulmak için Yıldız'ı kullanmaya karar vermiştir.

Yıldız'ın hayatından bunlar olurken Zeynep iş yerinde yaşanan sıkıntılarla uğraşmaktadır. Zeynip'in çalıştığı firma zengin ve kibirli bir adam olan Alihan Taşdemir tarafından satın alınmıştır. Alihan, Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşidir. Yıldız'ın vereceği karar sadece kendisinin değil kardeşinin de hayatını değiştirecektir.

Yasak Elma dizisinin oyuncuları kimdir?

  • Yıldız Yılmaz Kuyucu (Eda Ece)
  • Ender Çelebi (Şevval Sam)
  • Çağatay Kuyucu (Berk Oktay)
  • Kumru (Biran Damla Yılmaz)
  • Doğan (Murat Aygen)
  • Feyza (Ece Dizdar)
  • Asuman (Melisa Doğu)
  • Caner Çelebi (Barış Aytaç)