Yasak Elma 81. bölüm izle

Ekranların fenomen dizisi Yasak Elma dizisinin 81. bölümü 19 Ekim 2020 tarihinde Fox ekranlarında yayınlandı. Yasak Elma 81. bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Yasak Elma dizisi 81. bölümü tek parça full olarak izleyebileceğiniz link.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Fenomen dizi Yasak Elma 81. bölüm yayınlandı. Tek parça olarak internete yüklendi. Başrollerinde Halit Argun ve Şahika'nın oynadığı Yasak Elma 81. son bölümü 19 Ekim Pazartesi akşamı yayınlandı. 

Yasak Elma 81. bölümü kaçıranlar ise internetten izleme linkini arıyor. Yasak Elma'nın son bölümü full tek parça şeklinde internete yüklendi. 

Peki Yasak Elma 81. bölümde neler oldu?

Halit Argun'un diziden ayrılacağı iddiaları bir yana Yasak Elma 81. bölümde Ender ve Yıldız'ın arasındaki gerginlik herkese sıçramaya başladı. Şahika ise bunu bir fırsat bilerek Yıldız'la yakınlık kurmaya başlar.

Asuman, Halit ve Yıldız'ın bir aksilik olmadan evlenmeleri için elinden geleni yapıyor fakat kimsenin bilmediği bir durum, Halit'in bambaşka bir planının olduğudur.

İşte Yasak Elma son bölüm izleyeceğiniz link

YASAK ELMA 81. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yasak Elma'nın konusu

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.