Fatih Terim'in kızı Buse Terim'den duygulandıran paylaşım!

Yeni tip korona virüs testi pozitif çıkan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim Bahçekapılı'nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım duygulandırdı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, korona virüs testinin pozitif çıktığını dile getirdi. Sosyal medya hesabından konuya ilişkin bir açıklama yapan deneyimli çalıştırıcı, "Bugün yapılan test sonuçlarına göre korona virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere" ifadelerini kullandı.

Fatih Terim'in kızı Buse Terim Bahçekapılı da sosyal medya hesabı üzerinden duygusal bir paylaşım yaptı. Buse Terim Bahçekapılı, "Çok şey söylemek istiyorum ama kelimeleri seçemiyorum.. Nefesim daralıyor ve hayatımın en kötü saniyelerini yaşıyorum. Yaşadığım korku tarifsiz, yanında olamamanın verdiği acı daha tarifsiz" dedi. Buse Terim Bahçekapılı'nın paylaşımının altına binlerce kişi "Geçmiş olsun" mesajı yazdı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in kızı Buse Terim geçtiğimiz günlerde, eşi Volkan Bahçekapılı’yla sahilde yürüyüş yaparken kameramıza takılmıştı.

İki çocuk annesi olan Terim, ailece korona virüsüne karşı önlemler almaya özen gösterdiklerini söylemişti.