Yeşilçam'da bir dönemi kasıp kavuruyordu! Ünlü oyuncunun hastaneye fotoğrafı ortaya çıktı! Hastalığı çok kötü

Yeşilçam'da bir dönemi kasıp kavuran isimler arasında yer alan Ahu Tuğba'nın yeniden hastaneye kaldırılması ve hastanedeki görüntüsü endişe yaratmıştı. Ünlü oyuncunun hastalığı da ortaya çıktı.

Yeşilçam'da bir dönemi kasıp kavuruyordu! Ünlü oyuncunun hastaneye fotoğrafı ortaya çıktı! Hastalığı çok kötü

Yeşilçam'da bir dönemin aranan oyuncuları arasında yer alan Ahu Tuğba, o dönemlerde çektiği filmler sayesinde milyonlarca insandan oluşan bir hayran kitlesine ulaşmıştı. 

Bir süreden bu yana hastalıklarla boğuşan Ahu Tuğba'nın yeniden hastaneye kaldırılması ve hastanedeki görüntüsü endişe yaratmıştı. Ünlü oyuncunun hastalığı da ortaya çıktı. 

Yeşilçam'da bir dönemi kasıp kavuruyordu! Ünlü oyuncunun hastaneye fotoğrafı ortaya çıktı! Hastalığı çok kötü - Resim : 1

KIZI DUA İSTEDİ

Tuğba'nın kızı Anjelik'in dua istemesi, ünlü oyuncuyla ilgili endişeleri biraz daha artırmıştı. Ahu Tuğba'nın mücadele ettiği hastalık da çok geçmeden ortaya çıktı. 

Onur Akay'ın haberine göre; Ahu Tuğba KOAH hastası. Yeni gelişmeleri sosyal medya hesabından duyuran Akay, "Canım dostum Ahu Tuğba, çok uzun bir süredir kısa adı "KOAH" olan Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı ile mücadele ediyor. Kızı yakın dostum Anjelik, bana yıllar önce bu rahatsızlığını anlatmıştı ama Onur abiciğim bu aramızda kalsın dediği için yazmamıştım. Hava yollarının daralması sonucu rahat ve sağlıklı bir şekilde nefes almayı engelleyen bir akciğer hastalığı ile mücadele eden Ahu ablam, Amerika'da hastanede maskelerle yatıyor. Ne olur dualarınızı eksik etmeyin..." ifadelerini kullandı.