Yeşilçam'ın efsane isminden çok kötü haber! Yeniden yoğun bakıma kaldırıldı

Yeşilçam'ın efsane ismi Kadir İnanır'ın son durumu hayranları tarafından çok merak ediliyor... Ancak efsane isimden son olarak gerçekten de kötü bir haber geldi. İnanır yeniden yoğun bakıma kaldırıldı.

Yeşilçam'ın efsane isminden çok kötü haber! Yeniden yoğun bakıma kaldırıldı

Yeşilçam'ın efsane oyuncuları arasında yer alan Kadir İnanır, geçtiğimiz mart ayında beynine pıhtı atması nedeniyle kaldırıldığı hastanede önce entübe edilmiş ardından da yoğun bakıma alınmıştı. 

Yoğun bakımdaki tedavi sürecinin ardından ise evde tedavi altına alınan ünlü isim, Acıbadem'deki özel bir hastaneye giderek fizik tedavisini oluyordu. 

İnanır'ın fizik tedavisinin de işe yaramaya başladığı ve kendisini toparladığı öğrenilmişti. Fakat son olarak İnanır'ın durumuyla ilgili üzücü bir gelişme yaşandı.

Yeşilçam'ın efsane isminden çok kötü haber! Yeniden yoğun bakıma kaldırıldı - Resim : 1

YENİDEN YOĞUN BAKIMA KALDIRILDI 

İnanır'ın uzun süreden bu yana hastanede olması nedeniyle durumunu yakından takip eden doktorları, ünlü ismi  akciğerinde oluşan hafif enfeksiyon nedeniyle yeniden Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi’nde yoğun bakıma aldı. 

DURUMU TAKİP EDİLECEK

İnanır'ın yoğun bakımdan ne zaman çıkarılacağı şu an için bilinmiyor... Yapılacak tetkiklerin ardından doktorlar tarafından bir tedavi takvimi oluşturulması bekleniyor.