Zonguldak'ta gece karanlığında çalılıkların arasında bir anda belirdi. Tüm dünya her yerde onu arıyor. Türkiye'de ortaya çıktı

Dünyada nesli tükenme tehlikesi altındaki hayvanlar arasında gösterilen bir hayvan, Zonguldak'ta ortaya çıktı. Vatandaşlar da hayvanı elleriyle besledi.

Zengin doğasıyla tanınan Türkiye, her türlü ilginç hayvana ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Son haber ise Zonguldak'tan geldi. 

DÜNYADA KIRMIZI LİSTEDE ARANIYOR

Dünyada kırmızı listede yer alan bir hayvan, çalılıkların arasında ortaya çıktı. Kilimli ilçesinde dün akşam saatlerinde su samuru görüldü. Vatandaşlar gece karanlığımda görülen su samuru karşısında büyük panik yaşarken, bazıları ise ne olduğuna önce bir süre anlam veremedi. 

Zonguldak'ta gece karanlığında çalılıkların arasında bir anda belirdi. Tüm dünya her yerde onu arıyor. Türkiye'de ortaya çıktı - Resim : 1

BİR SÜRE SONRA NE OLDUĞU ANLAŞILDI 

Bir süre sonra su samuru olduğunu anlayan vatandaşlar, yanlarında getirdikleri yiyeceklerden vererek su samurunu besledi. O anları cep telefonlarına kaydeden vatandaşlar sosyal medya hesaplarında paylaştı.