Zümrüdüanka 17. Bölüm full izle

Zümrüdüanka 17. Bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Zümrüdüanka dizisi son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 31 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan Zümrüdüanka 17. Bölüm…

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Zümrüdüanka 17.bölümü yayınlandı. 31 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan Zümrüdüanka dizisinin son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte Zümrüdüanka dizisinin 17. bölüm tek parça linki…

Zümrüdüanka 16.bölümünde ne olmuştu?

Abbas, Zümrüt ve Serhat’ı ayırmak için, gözünü karartır. Ancak tüm yaptıklarının bedelini, yeni doğan oğlunu görememekle öder.
Serhat, Deniz’den boşanmak için işlemleri hızlandırır. Deniz de konakta kalıcı olmak adına, yeni iş birliklerinin önünü açar.
Zümrüt, Cihan’ın atölyesinde işe başlar. Serhat, bunu hiç tahmin etmediği bir anda öğrenir. Zümrüt’ü, Cihan’dan kıskanır. Ancak Zümrüt, sevdiği işi yapmak konusunda kararlıdır.
Serhat, ailesinin ve amcasının ölümünden dolayı Abbas’tan şüphelenirken, şüphelerine cevap bulmak için, Abbas’ın kara kutusu Niyazi Çavuş’un peşine düşer.
Suhandan, Hamit’in ona attığı adımı yanlış anlayınca, Demirkan Konağı’na döner. Ancak bu ayrılık, ikisine de iyi gelmez.
Serhat’ın Abbas’a öfkeyle atacağı adım, Zümrüt’le yeniden bir arada olma ihtimalini yok etmek üzeredir. Zümrüt, felakete dönüşen bu duruma kayıtsız kalamaz.

Zümrüdüanka dizisinin konusu nedir?   

Zümrüt’ün annesi Ülfet halinden sürekli şikayet eden, kızlarını hayırlı bir kısmetle evlendirip yaşadıkları rezil hayattan kurtulmanın hesapları peşinde olan bir kadındır...

Zümrüt, bir yandan onun baskılarıyla başa çıkmaya uğraşırken diğer yandan Demirkanların varislerinden Adil Bey’in evlenme teklifini annesinden gizlemeye çalışmaktadır...

Zümrüt her şeye rağmen direnecektir. Çünkü yüreğini kavuran bir sır vardır...

Zümrüdüanka 17. Bölüm izle

Zümrüdüanka 17. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Zümrüdüanka dizisi oyuncuları kimdir?

  • Serhat Demirkan – Alp Navruz
  • Zümrüt Kuloğlu – Ceren Yılmaz
  • Abbas Demirkan – Selim Bayraktar
  • Azimet Demirkan – Ayten Uncuoğlu
  • Ülfet Kuloğlu – Hatice Aslan
  • Cihan – İsmail Hacıoğlu
  • Deniz – Gökçe Eyüboğlu
  • Rüstem Kuloğlu – Serhat Özcan