Değeri 1 milyon 450 bin lira

Erkeklerin vazgeçemediği aksesuarı olan lüks kol saatleri 18 Kasım'da yarı fiyatına satışa çıkacak. 34 adet kol saati icradan açık artırma usulüyle satılacak.

Değeri 1 milyon 450 bin lira

Kol saati deyip geçmemek lazım. Erkeklerin bu kadar önem vermesinin bir sebebi var. Kendisiyle özdeşleşiyor ve kolunda olduğunu kendisini farklı hissetmesini sağlıyor. Saat sektörü de yıllardır erkekler için özel saatler tasarlıyor. En basit saat 10 liraya satılırken, en pahalı saatlerin değeri 10 milyon lirayı bulabiliyor.

İcra nedeniyle el konulan saatler İstanbul'da satışa çıkacak. Şartnameye göre çelik ve altından özel yapılan ünlü bir markanın 34 adet saati değerinin yarı fiyatı olan 725 bin TL’den açık arttırma usulü ile satışa çıkacak. 18 Kasım 2019 tarihinde satışa çıkacak olan özel yapım saatlerin satışının İstanbul Havalimanında yapılacağı belirtildi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan icra uzmanı Caner Çakı, “Geçtiğimiz ay 1 adet altın işlemeli Osmanlı tüfeği icradan satışa çıkmıştı şimdi de altın işlemeli ve çelikten yapılan ünlü bir markanın 34 adet kol saati icradan yarı fiyata satışa çıkacak. İcradan ürün almak isteyenler A’dan Z’ye herşeyi bulabilir ve herkes ihalelere katılma hakkına sahiptir. Her zaman belirttiğimiz gibi icradan en fazla ilgiyi görenler ise ev iş yeri araç ve arsa olduğunu söyleyebiliriz. İcra ihaleleri ile ilgili bilgi almak isteyen veya ürünleri görmek isteyenler internet üzerinde bu bilgi ve ürünlere ulaşabilir” dedi.