Künye

KÜNYE 

tv100.com İNTERNET SİTESİ KÜNYE BİLGİLERİ - Masthead:

Yayın Sahibi - Owner:

On TV Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş

Medya Grup Başkanı - CEO :

Murat Kelkitlioğlu

murat.kelkitlioglu@tv100.com.tr

İnternet Yayın Yönetmeni - Internet Editorial Director

Kenan İSPİR

kenan.ispir@tv100.com.tr

İnternet Haber Müdürü - Internet News Manager

Tufan Yılmaz

tufan.yilmaz@tv100.com.tr

Gündem editörleri - Editors :

Tuğçenur Acar

tugce.acar@tv100.com.tr 

Buse Gedik

buse.gedik@tv100.com.tr

Magazin Editörü

Meltem Kaya
meltem.kaya@tv100.com.tr

Spor Editörü - Sports Editor

Mehmet Batuhan Ağır

mehmet.batuhan@tv100.com.tr

Ekonomi Editörü - Economy Editor

Sibel Sancaklı

sibel.sancakli@tv100.com.tr

Video Sorumlusu - Video Editor :

Özge Sönmez

ozge.sonmez@tv100.com.tr

Abdulkerim Demirci

abdulkerim.demirci@tv100.com.tr

Sosyal Medya - Social Media Editors:

Arda Aşkın Aksoy

arda.aksoy@tv100.com.tr

Burak Palta

burak.palta@tv100.com.tr

Gece Sorumlusu - Night supervisor

Metin Mercan

metin.mercan@tv100.com.tr

Reklam rezervasyonlarınız için - Advertise with us :

Reklam Genel Müdürü - Advertising Executive :

Migan Dogar

reklam@tv100.com.tr

migan.dogar@tv100.com.tr

Basın bültenleri için iletişim adresi - E-mail for press release:

internet@tv100.com.tr

Web Sitesi İletişim Bilgileri - Contact information :

Posta Adresi - Post Address: Gülbahar Mah. Cemal Sahir Sok. Profilo Alışveriş Merkezi, No: 33/140 Şişli / İstanbul

Telefon - Phone : +90 (212) 273 30 03

E-posta adresi - E-mail : internet@tv100.com.tr

İnternet adresi - Website : www.tv100.com

ŞİRKET BİLGİLERİ

Unvanı: On TV Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş

Logo: Televizyon (tv100)

Yayın ortamı: Uydu-Kablo

Lisans Tipi: U-TVHD

Yayın Türü: Tematik

Yazışma Adresi: Gülbahar Mah. Cemal Sahir Sok. Profilo Alışveriş Merkezi, No: 33/140 Şişli / İstanbul

Telefon: +90 (212) 273 30 03

İnternet adresi: www.tv100.com

KEP Adresi: ontv@hs03.kep.tr

İNTERNET SORUMLU MÜDÜR

İnternet Sorumlu Müdür: Sinan TURP

sinan.turp@tv100.com.tr

İletişim Bilgileri:

Posta Adresi: Gülbahar Mah. Cemal Sahir Sok. Profilo Alışveriş Merkezi, No: 33/140 Şişli / İstanbul

Telefon: +90 (212) 273 30 03

E-posta adresi: sorumlumudur@tv100.com.tr

İnternet adresi: www.tv100.com

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ

İzleyici temsilcisi: Neşe Toptaş

İletişim Bilgileri:

Posta Adresi: Gülbahar Mah. Cemal Sahir Sok. Profilo Alışveriş Merkezi, No: 33/140 Şişli / İstanbul

Telefon: +90 (212) 273 30 03

E-posta adresi: izleyicitemsilcisi@tv100.com.tr

İnternet adresi: www.tv100.com

ANKARA TEMSİLCİLİĞİ 

Posta Adresi: Gazi Mahallesi Silahtar Caddesi No: 43 Yenimahalle / ANKARA

Telefon: 0312 221 00 20