1 yıl önce kaybolmuştu! Korhan Berzeg olayında kan donduran gelişme

Balıkesir'in Gönen ilçesinde yaklaşık bir yıl önce kaybolan 83 yaşındaki ekonomist Korhan Berzeg olayında yeni bir gelişme yaşandı. Berzeg'in yaşadığı köyün yakınlarında insana ait olduğu öne sürülen iskelet parçaları bulundu. Cumhuriyet Savcılığı ve jandarma olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı. Olay yerinden alınan parçalar Adli Tıp Kurumu morguna gönderilerek parçaların Korhan Berzeg'e ait olup olmadığı tespit edilecek.

1 yıl önce kaybolmuştu! Korhan Berzeg olayında kan donduran gelişme

83 yaşındaki Korhan Berzeg olayında yeni gelişme yaşandı. Türkiye'nin tanıdığı kayıp ekonomist Korhan Berzeg olayı sırrını korurken; bugün Berzeg'in evine 5 kilometre mesafede ormanlık alanda insana ait olduğu iddia edilen kemik parçaları ve eşyalar bulundu.

OLAY YERİ İNCELEME ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Olay yerine gelen jandarma ve olay yeri inceleme ekipleri çalışmalarını tamamladı. Olay yerinden alınan parçalar Adli Tıp Kurumu morguna gönderilerek parçaların Korhan Berzeg'e ait olup olmadığı tespit edilecek.

1 yıl önce kaybolmuştu! Korhan Berzeg olayında kan donduran gelişme - Resim : 1

İSKELETİN YANINDA ELBİSE PARÇALARI BULUNDU

Savcılığın ve jandarmanın olay yerindeki incelemesi ve DNA testinin ardından olayın sırrı aydınlanacak. İskeletin yanında elbise parçaları ve kredi kartları da bulundu. Berzeg; köpeği Tina ile ormana yürüyüşe gitmiş; 74 gün sonra köpeği evine geri dönmüş kendisinden 312 gündür haber alınamamıştı.