Ağabeyi defalarca tecavüz etti

14 yaşındaki mağdur çocuk, 21 yaşındaki ağabeyinin defalarca tecavüzüne uğradı. Mahkemede kan donduran şeyler yaşandı. Babası ve annesi oğullarıyla şakalaşarak etrafa gülücükler saçtı.

Kaynak: TV100.COM

Aynı evin içerisinde babası, üvey annesi ve üvey ağabeyiyle birlikte yaşıyordu. Küçük kız, annesinin ölümünden sonra babasının evlendiği kadına anne, kadının oğluna ise ağabey demeye başlamıştı. Her şey yolunda giderken bir anda dünyası karardı.

14 yaşında olduğu sırada üvey ağabeyi zorla içki ve uyuşturucu hap içirip küçük kızı sarhoş etti. Aldığı alkol ve uyuşturucunun etkisi ile bayılan kız, uyandığında tecavüze uğramıştı. Üvey ağabeyi ona üst üste defalarca tecavüz etmişti. Sabah bir miktar para vererek doğum kontrol hapı almasını istedi.

Yaklaşık 4 yıl boyunca devam eden işkence tecavüz nedeniyle küçük kızın tamamen psikolojisi bozulmuştu. Olayı babasına anlatmak istedi ancak hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Babası, böyle bir şeyi başka kimseye anlatamayacağını söyleyerek kendi kızını tehdit etti.

Aradan geçen sürenin ardından bütün cesaretini toplayan genç kız olanları polis anlattı ve şikayetçi oldu. İfadelerinin ardından harekete geçen emniyet güçleri ismi açıklanmayan üvey ağabeyi gözaltına aldı. Zanlı, savcının talimatı üzerine tutuklanarak cezaevine gönderildi.