Defalarca tecavüz edip vahşice katlettiler

İnsanın kanını donduran olayda 15 yaşındaki satanist gençler, 14 yaşındaki kıza defalarca tecavüz edip vahşice katletti. Genç kızın cesedi terk edilmiş bir binada çıplak halde bulundu.

Defalarca tecavüz edip vahşice katlettiler

14 yaşındaki genç kız, iki satanist arkadaşının kurbanı oldu. Amacı sadece arkadaşlarıyla takılmaktı ancak bu sonu oldu. Şeytan takıntılı (satanist) olan iki erkek arkadaşı eğlenme bahanesiyle kendisini davet etti. Issır bir yerde buldukları harabe bir eve gittiler.

Burada iki genç çocuk arkadaşlarına cinsel saldırıda bulundu. Defalarca tecavüze uğrayan genç kız, aynı anda işkence gördü. Kaybolduktan 3 gün sonra bulunduğunda 60'tan fazla farklı yaralanma bulunan vücudu çıplak haldeydi. Emniyet güçleri korkunç olayı araştırırken cep telefonu kayıtlarını inceledi ve iki arkadaşıyla olay günü mesajlaştığını ve buluşma ayarladıklarını keşfetti.

Genç kızdan sadece 1 yaş büyük olan iki genç gözaltına alındıktan sonra sorgulandı. Suçlarını itiraf eden gençler cinayet ve cinsel saldırı ile yargılandı. Bugün yapılan karar duruşmasında gençlerden biri ömür boyu hapis cezası alırken, diğer genç 15 yıl hapis ile cezalandırıldı.

Genç kızın perişen ailesi "Hayatımızın aşkı" dedikleri çocuklarının artık mezarında daha huzurlu olacağına inandıklarını söyledi. Kızlarının acısını sonsuza kadar yaşayacaklarını ifade eden aile, her gece uykularından uyanıp kızlarını düşündüklerini ifade etti. Dublin'de yaşayan aile, kızları Ana Kriegel'ı 2 yaşındayken Rusya'dan evlatlık olarak aldıktan sonra hayatlarının tamamen değiştiğini ve onu en iyi şekilde büyütmek için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti.

Resmi adli tıp raporunda korkunç ifadeler

Yapılan incelemelerin ardından Ana Kriegel'ın başına ve boynuna altığı sert darbeler sonucu hayatını kaybettiği ve hem öncesinde hem de sonrasında tecavüze uğradığı açıklandı. Polisler terk edilmiş binanın içerisinde bulunan tüm nesnelerin kanla kaplı olduğuna dikkat çekerken, Ana'nın tüm kıyafetlerinin de parçalanmış olduğunu belirtti.

Her iki çocuk da ifadelerinde birbirlerini suçladı ancak olayı beraber gerçekleştirdikleri belirlendi. Jüri üyeleri 14 saat 25 dakika süren görüşmenin ardından her iki genci de hapis ile cezalandırdı.