18 yıl sonra aynı acı... Elif'in ölümü babasını yıktı! "Buna nasıl dayanırım?"

Antalya'da kaybolduğu ihbar edildikten 1 gün sonra cansız bedeni bulunan 32 yaşındaki Elif Emeksiz'in kardeşinin de 18 yıl önce trafik kazasında hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Bir evlat acısı daha yaşayan baba Emeksiz, "Ben 18 yıl önce ölen kızımın yasını tutuyorum. Şimdi bu acıya nasıl dayanırım?" dedi.

18 yıl sonra aynı acı... Elif'in ölümü babasını yıktı! "Buna nasıl dayanırım?"

Antalya'da cansız bedeni 50 metrelik uçurumda bulunan 32 yaşındaki Elif Emeksiz'le ilgili kahreden bir detay daha ortaya çıktı. Elif Emeksiz'in kardeşinin de 18 yıl önce trafik kazasında hayatını kaybettiği öğrenildi.

Antalya'da Alanya Kalesi surları altındaki uçurumda, dün saat 14.00 sıralarında birinin hareketsiz yattığını görenler, durumu polise bildirdi.

18 yıl sonra aynı acı... Elif'in ölümü babasını yıktı! "Buna nasıl dayanırım?" - Resim : 1

Cansız bedeniyle karşılaşıldı

İhbarla olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Ekipler, 50 metrelik yamaçtan inince kadın cansız bedeniyle karşılaştı.

Hakkında kayıp ihbarı yapılmıştı

Yapılan incelemede, cansız bedenin, 1 gün önce hakkında kayıp ihbarı yapılan Elif Emeksiz'e ait olduğu belirlendi. Bulunduğu yerden çıkarılan cansız beden, otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

18 yıl sonra aynı acı... Elif'in ölümü babasını yıktı! "Buna nasıl dayanırım?" - Resim : 2

Diğer kızını da 18 yıl önce kazada kaybetmiş

Kale surlarından düştüğü tahmin edilen Elif Emeksiz'in cenazesini almak için babası İbrahim Emeksiz, bu sabah Adli Tıp Kurumu morguna geldi. Büyük üzüntü yaşayan Emeksiz'in, 18 yıl önce de o dönem 9 yaşında olan diğer kızı Ebru Emeksiz'i trafik kazasında kaybettiği ortaya çıktı.

18 yıl sonra aynı acı... Elif'in ölümü babasını yıktı! "Buna nasıl dayanırım?" - Resim : 3

Kızına çarpan sürücüyü bulamadı

Ebru'nun, 18 Temmuz 2004'te Alanya çevre yolunda araç çarpması sonucu yaşamını yitirdiğini söyleyen İbrahim Emeksiz, kaçan sürücüyü bulabilmek için yıllarca mücadele ettiğini hatta internet sitesi bile kurduğunu ancak herhangi bir sonuca ulaşamadıklarını anlattı.

18 yıl sonra aynı acı... Elif'in ölümü babasını yıktı! "Buna nasıl dayanırım?" - Resim : 4

"Şimdi bu acıya nasıl dayanırım"

Elif Emeksiz'in ise hem açıktan eğitimini sürdürüp hem çalıştığını kaydeden İbrahim Emeksiz, "Hayat doluydu. Ben kızımın intihar ettiğini düşünmüyorum. Orası onun yürüyüş yoluydu. 'Canım sıkıldı, kafamı dağıtmak için çıktım' dedi. Ondan sonra da bu olay oldu. Muhtemelen düşmüştür ama ne olduğunu bilmiyorum. Ben 18 yıl önce ölen kızımın yasını tutuyorum. Şimdi bu acıya nasıl dayanırım?" dedi.

Elif Emeksiz'in cenazesinin bugün Alanya'da toprağa verileceği öğrenildi.