2 Temmuz 2022 sular ne zaman gelecek? İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler hangileri? İSKİ su kesintisi sorgulama! Arnavutköy, Eyüpsultan, Çatalca su kesintisi

2 Temmuz 2022 sular ne zaman gelecek? İstanbul'un birçok ilçesinde su kesintisi yaşanıyor. Peki, İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler hangileri? İşte, Arnavutköy, Eyüpsultan, Çatalca İSKİ su kesintisi sorgulama...

2 Temmuz 2022 sular ne zaman gelecek?

2 Temmuz 2022 sular ne zaman gelecek? sorusuna İstanbullu vatandaşlar yanıt arıyor. İSKİ İstanbul'un birçok ilçesinde arıza ve bakım çalışmaları nedeniyle su kesintisi yaşanacağını duyurdu. Bunun üzerine İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler hangileri? sorusu gündeme geldi.

İstanbul'da su kesintisi olan ilçeler hangileri?

Arnavutköy, Eyüpsultan, Çatalca'da su kesintisi yaşanıyor. İşte, İSKİ su kesintisini buradan sorgulayabilirsiniz.

Arnavutköy

Ömerli Mahallesi, Hadımköy Mahallesi ve Deliklikaya Mahallesi'de 100 Mm Çaplı Şebeke Hattı Arızası nedeniyle saat 08:39'da başlayan su kesintisi çalışmasının tahmini olarak bugün saat 17:00'de tamamlanması öngörülüyor. 

Yine Arnavutköy Hicret Mahallsi'nde 100 Mm Çaplı Şebek Hattı Arızası'ndan dolayı saat 09:38'de başlayan su kesintisi çalışmasının bugün saat 13:30 civarı bitirilmesi öngörülüyor.

Eyüpsultan

Akşemsettin Mahallesi'nde 100 Mm Çaplı Şebeke Hattı Arızası nedeniyle saat 09:51'de başlayan su kesintisi çalışmasının bugün saat 12:00 civarı bitirilmesi düşünülüyor.

Çatalca

Ferhatpaşa Mahallesi'nde Şebeke Hattı Vana Montaj/Değişim nedeniyle saat 09:51'de başlayan su kesintisi çalışmasının bugün saat 13:00 civarı bitirilmesi öngörülüyor.