Ünlü oyuncudan şoke eden itiraf: Kaçırıldım, 3 gün boyunca tecavüze uğradım

41 yaşında olan İsveç doğumlu Frida Farrell, 19 yıl önce maruz kaldığı cinsel saldırıyı itiraf etti. Ünlü oyuncu, fotoğraf çekimi için gittiği yerde 3 gün boyunca tecavüze uğradığını anlattı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Ünlü oyuncu Frida Farrell, 19 yıl önce Oxford Caddesi'nden eve yürürken tesadüfen karşılaştığı bir adam tarafından model olacağı vaadiyle fotoğraf çekimine davet edildiğini anlattı. Model olma ümdiyle stüdyoya giden oyuncu, hayatının en kötü günlerini yaşadı. 

Ünlü oyuncu, adamın daireye girer girmez kapıyı arkasından kilitlediği ve bıçağı boynuna dayadığını söyledi.

Sık sık duygulanan Farrell, uyuşturulduğunu ve 6 erkeğin tecavüzüne uğradığını anlattı. 3 gün boyunca süren dehşet anları, sapığın kapıyı kilitlemeyi unutmasıyla son buldu.

Kapının açıkolmasını fırsat bilen ünlü model tüm gücüyle koşarak kendisini caddeye attı ve taksiye binerek Acton'daki bir arkadaşına kaçmayı başardı. 

Yaşadığı korkunç anları polise anlatan Frida Farrell, 'Ee, kendi başına mı girdin? Seni içeri girmeye bile zorlamadı mı?'  sözleri karşısında "Neden böyle bir şey söyledin? Küçüldüm, küçüldüm, küçüldüm ve kapandım. Kendimi gerçekten çok önemsiz hissettim." ifadelerini kullandı.