5 bin 500 TL ek ödemeler başladı! Maaşı olan milyonları ilgilendiriyor; İşte şartlar...

Milyonlarca emeklinin merakla beklediği banka promosyonlarında bankalar her gün yeni duyurular yapıyor. 3 yıl boyunca maaş alma sözü verenlere TEB, 5.500 TL maaş promosyonu vereceğini duyurdu. TEB'in maaş promosyonu duyurusunu sonrasında emekliler 'TEB maaş promosyonu şartları, detayları, ücreti' şeklinde aramalar yapmaya başladı. İşte TEB emekli maaş promosyonu detayları...

5 bin 500 TL ek ödemeler başladı! Maaşı olan milyonları ilgilendiriyor; İşte şartlar...

TEB tarafından yapılan duyuruda “Emeklilerimize 5.500 TL’ye varan promosyon ve emekli tanıdıklarını TEB’e davet eden müşterilerimize emekli maaşını TEB’e taşıyan her yakını için 250 TL, toplamda 500 TL’ye varan nakit ödül fırsatı Emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca Bankamızdan almayı taahhüt eden ve Bankamızda en az 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı bulunduran emekli maaş müşterilerimiz 5.500 TL’ye varan promosyon kazanıyor. Promosyona ek olarak Bankamızı tavsiye ettikleri ve emekli maaşını Bankamıza taşıyan her emekli maaş müşterisi yakınları için de 250 TL, toplamda 500 TL’ye varan nakit ödül kazanabiliyor.” ifadelerine yer verildi.

5 bin 500 TL ek ödemeler başladı! Maaşı olan milyonları ilgilendiriyor; İşte şartlar... - Resim : 1

TEB emekli promosyonu kimleri kapsıyor?
Kampanya 01.07.2022 tarihi itibarıyla yeni edinilen emekli maaş müşterilerini kapsadığı belirtilen duyurunun devamında emekli maaş müşterilerinin kampanya dönemi içerisinde 36 aylık emekli taahhütnamesi vermeleri ve Bankamızda en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulundurmaları gerektiği ifade edildi.

5 bin 500 TL ek ödemeler başladı! Maaşı olan milyonları ilgilendiriyor; İşte şartlar... - Resim : 2

TEB emekli promosyonu kampanya ayrıntıları
Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında "Müşterilerin maaş transferi gerçekleştiğinde maaş tutarına bağlı olarak aşağıdaki tabloda belirtilen promosyon ödemeleri yapılacaktır. Aşağıdaki tabloda “Nakit Promosyon” sütununda belirtilen tutarlar müşterilerimizin emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca Bankamızdan almayı taahhüt etmelerine karşılık ödenecek promosyon tutarlarını, “Ek Promosyon” sütununda belirtilen tutarlar ise müşterilerimizin 36 aylık taahhüt süreleri boyunca Bankamızda en az 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı bulundurmalarına karşılık ödenecek promosyon tutarlarını göstermektedir.

5 bin 500 TL ek ödemeler başladı! Maaşı olan milyonları ilgilendiriyor; İşte şartlar... - Resim : 3

TEB emekli promosyonu iade alma detayları
- Kampanya döneminde verilen ek promosyon, yeni verilen 36 aylık emekli taahhütnamesi ve 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı için geçerli olup verilen ürün ve/veya taahhütlerinden herhangi birinin iptal edilmesi, Bankamızda var olan Otomatik Fatura Ödeme Talimatı adedinin 2’nin altına düşmesi durumunda verilen ek promosyon müşterilerimizden kıstelyevm esasına göre iade alınacaktır.

- Kampanya döneminde verilen ek promosyon emekli maaşını TEB’e yeni taşıyacak müşterilerimiz için geçerli olup TEB’den emekli maaşını alan mevcut müşterilerimiz de taahhüdünü 36 aylık sürede yenileyerek kampanya döneminde verilen ek promosyon tutarında promosyon almaya hak kazanabilirler.

5 bin 500 TL ek ödemeler başladı! Maaşı olan milyonları ilgilendiriyor; İşte şartlar... - Resim : 4

- TEB Emekli dünyasının avantajlarından yararlanmak ve 5.500 TL’ye varan toplam promosyon fırsatını kaçırmamak için TEB Şubeleri ile iletişime geçebilir veya CEPTETEB Mobil/Bir ysel İnternet Şubemizden emekli maaş taahhütnamesini ve kampanya ek taahhütnamesini dijital olarak onaylayabilirsiniz.

- Nakit promosyondan yararlanabilmek için müşterilerimiz kendilerine bağlı olan tüm maaşlarını Bankamıza taşımaları gerekmektedir.

- TEB tarafından paylaşılan kampanyanın diğer detaylarına ise “https://www.teb.com.tr/sizin-icin/emekliye-ozel-promosyon/” web adresinden ulaşabilirsiniz.