8 yaşındaki kız dehşeti yaşadı

8 yaşındaki kız, okuldan çıktıktan sonra kimliği belirsiz bir kişi tarafından kaçırıldı. Büyük çaplı bir aramanın ardından 36 yaşındaki adamın yaşadığı evdeki çekyatın içinde bulunan küçük çocuk dehşeti yaşadı.

Kaynak: TV100.COM

Okuldan çıktıktan sonra evine dönmeyen 8 yaşındaki kız için tüm kent seferber oldu. Güvenlik kameraları tarafından tespit edilen görüntülerde küçük kızın bir adam tarafından arabaya bindirildiği ortaya çıktı.

Yapılan detaylı incelemelerin ardından trafik kameraları sayesinde adamın adresi bulunmaya çalışıldı. Yaklaşık 36 süren çalışmanın ardından bir adrese yapılan baskında küçük kız evdeki çekyatın içine gizlenmiş halde bulundu.

Rusya'nın Kostroma bölgesindeki Neya kasabasında yaşanan olayın ardından açıklama yapan emniyet yetkilileri, adının Tanya olduğu açıklanan küçük kızın fiziksel bir zarar görmediğini ancak büyük bir travma yaşadığını ve psikolojik destek alacağını duyurdu.

Küçük kızın önce adam tarafından zorla arabanın bagajına konulduğunu belirten polis yetkilileri, trafik kameralarına yakalanan Chevrolet Cruze marka aracın takibi sonrası zanlının evinin tespit edildiğini belirtti.