9 günlük bayram tatilinin son günlerinde bile Tekirdağ sahilleri dolup taştı. Yoğunluk devam ediyor

9 günlük Kurban Bayramı tatilinin son günlerinde bile Tekirdağ sahilleri dolup taşmaya devam etti. Ciddi bir yoğunluk olduğu görülen sahiller havadan görüntülendi. Vatandaşlar, deniz ve güneşin tadını çıkardı.

9 günlük bayram tatilinin son günlerinde bile Tekirdağ sahilleri dolup taştı. Yoğunluk devam ediyor

Ülke genelinde 9 günlük Kurban Bayramı tatilini değerlendirmek amacıyla tatil beldelerine akın eden vatandaşların oluşturduğu yoğunluk, tatilin bitmesine 2 gün kalmasına rağmen devam ediyor.

9 günlük bayram tatilinin son günlerinde bile Tekirdağ sahilleri dolup taştı. Yoğunluk devam ediyor - Resim : 1

DENİZİN VE SICAK HAVANIN TADINI ÇIKARDILAR

Tekirdağ içinden ve dışından gelenler, Kumbağ Mahallesi'ndeki plajlarda denizin ve sıcak havanın tadını çıkardı. Vatandaşların oluşturduğu yoğunluk dron kamerasına da yansıdı. Bazı vatandaşlar çocuklarıyla birlikte denize girip yüzmenin keyfini yaşarken, diğerleri ise plajlardaki şezlonglara uzanarak güneşin ve güzel havanın tadını çıkardı. Kimileri ise deniz kenarında yürüyüş yaparak ya da sahil boyunca kurulan kafelerde oturarak vakit geçirdi.

9 günlük bayram tatilinin son günlerinde bile Tekirdağ sahilleri dolup taştı. Yoğunluk devam ediyor - Resim : 2

YERİNİ SAKİN BİR ORTAMA BIRAKMASI BEKLENİYOR

Pazar günü itibarıyla sona erecek olan Kurban Bayramı tatilinin ardından sahillerde yaşanan bu yoğunluğun yerini sakin bir ortama bırakması bekleniyor. Tatil boyunca turizm sektöründe hareketlilik yaşanırken, yerel esnaf bu yoğunluktan memnun kaldı. Tatilciler, tatil beldelerinden dönmeden önce son günlerin tadını çıkararak geri dönüş hazırlıklarına başladı.