ABD'ye yerleşen oyuncu Erdem Baş, Türkiye'de sattığı araç fiyatına lüks araç aldı

Türkiye'yi terk edip Amerika Birleşik Devletleri'ne yerleşen ünlü oyuncu Erdem Baş, aldığı aracı sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

ABD'ye yerleşen oyuncu Erdem Baş, Türkiye'de sattığı araç fiyatına lüks araç aldı

Kendi Youtube kanalında 7 bin 500 dolara aldığı ikinci el Porsche Cayenne S aracı ve araba piyasasının anlatan Baş, "Bu arabayı Türkiye'de alma şansım yok" dedi. 

ABD'ye yerleşen oyuncu Erdem Baş, Türkiye'de sattığı araç fiyatına lüks araç aldı - Resim : 12. el fiyatlarının eskiye göre Amerika'da da biraz artmış olduğunu dile getiren oyuncu Baş, "Burada araba temel bir ihtiyaç, koca bir kıta ve otobüsle bir yere gitmek çok zor. Dolayısıyla burada ilk önce çözülecek ihtiyaçlardan biri araba" diye konuştu. 

ABD'ye yerleşen oyuncu Erdem Baş, Türkiye'de sattığı araç fiyatına lüks araç aldı - Resim : 2Baş, "ABD'ye taşınmadan önce, geçtiğimiz Kasım ayında Türkiye'de kullandığım yerli marka otomobilimi 146 bin TL'ye satmıştım, bir kaç ay sonra aracın fiyatının 2 katına çıktığını öğrendim. Türkiye'de lüks arabalara binemedim, hiç böyle lüks bir jeepe binmek gibi bir şansım olmamıştı. Burada bunu kolay bir şekilde alabildik." dedi.