Acun Ilıcalı’dan Survivor All Star’a sürpriz isim! Geliyor!

Acun Ilıcalı’dan Survivor All Star’a sürpriz isim! Acun teklif gönderdi, eski Survivor'lı kabul etti. Survivor All Star'a geliyor.

Acun Ilıcalı’dan Survivor All Star’a sürpriz isim! Geliyor!

Acun Medya’nın sahibi olan aynı zamanda Survivor yarışmasının da telif haklarını elinde bulunduran Acun Medya’nın yeni düzenleyeceği Survivor All Star’a gidecek isimler merak ediliyor.

Acun Ilıcalı ise gidecek isimleri yavaş yavaş açıklamaya başladı. Açıkladığı isimlerden birisi ise sürpriz oldu.

2017 yılında ekranlara gelen Survivor yarışmasında kendinden bir hayli söz ettiren yarışmacı Survivor All Star’a katılıyor.

Son dakika gelen haberlere göre; Survivor All Star için Acun Ilıcalı’nın Tuğçe Melis Demir’in katılmasını istediği yarışmacılar arasında yer aldı.

Acun Ilıcalı gönderdiği teklif sonrası Survivor Tuğçe Melis Demir’in bu duruma sıcak baktığı ve Survivor All Star için teklifi kabul ettiği öğrenildi.

Acun Ilıcalı’dan Survivor All Star’a sürpriz isim! Geliyor! - Resim : 1

Peki Survivor All Star’a katılacak olan Tuğçe Melis Demir kimdir? Survivor’da nasıl performans sergiledi?

Tuğçe Melis Demir 1994 yılında İzmir'de doğdu. Eğitimini İzmir'de tamamlayan Tuğçe Melis Demir, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden mezun oldu.

Tuğçe Melis Demir eğitim hayatının yanında sporla da ilgilenmektedir. Ana spor dalı ise buz hokeyidir. Tuğçe Melis Demir ayrıca milli takım buz hokeyi oyuncusudur.

Survivor'dan 16. hafta elenen Tuğçe karar sonrası şunları söyledi: "Buraya gelirken ne kadar sevindiysem giderken isyan etme lüksüm olduğunu düşünmüyorum. Devam etmem gerekiyormuş gibi hissediyordum. Yapcak bir şey yok. Şu an çok tuhaf hissediyorum. Gitmeyecekmiş gibiyim ama sonuna geldim. Arkadaşlara başarılar diliyorum. Burası çok güzel keyfini çıkarmaya baksınlar"

Acun Ilıcalı’dan Survivor All Star’a sürpriz isim! Geliyor! - Resim : 2