Şeyma Subaşı'nın aşkı, bakın hangi ünlünün eski sevgilisi çıktı!

Exxen ile konuşulan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'nın yeni sevgilisi Mohammed Al Saloussi'nin, Serdar Ortaç’ın eski eşi Chloe Loughnan'un eski sevgilisi olduğu iddia edildi.

Google Haberlere Abone ol

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın eski eşi olan ve Dj Guido Senia ile 1 buçuk yıl süren beraberliğini noktalayan ünlü fenomen Şeyma Subaşı, 2021 yılına hızlı girdi.

Eski sevgilisi Guido Senia ile ayrıldıktan sonra, yeni sevgilisi Mohammed Al Saloussi'yle mazgazin gündemine bomba gibi düştü.

Sürekli sosyal medya hesabı İnstagramdan paylaştığı fotoğralarla adından çok sık bahsettiren Subaşı, sevgilisi Mohammed Al Saloussi'nin yüzünü göstermeden romantik bir karesini "No nazar" notuyla paylaşmıştı.

Yabancı tutkusundan vazgeçmeyen Subaşı'nın bu karesine binlerce beğeni ve yorum gelmişti. Olay paylaşımın ardından Subaşı'nın yeni sevgilisi Mısırlı yatırımcı Mohammed Al Saloussi, sosyal medyada merak konusu oldu.

Öte yandan Mohammed Al Saloussi’nin adı geçtiğimiz yıl Serdar Ortaç’ın eski eşi Chloe Loughnan ile anılmıştı.

Posta'dan Bekir Saçar'ın haberine göre; Suudi Arabistanlı bir şeyhin oğlu olan, aynı zamanda yapımcılık ve DJ'lik de yapan Mohammed Al Saloussi'nin adı iki yıl önce İrlandalı model Chloe Loughnan ile anılmıştı.

Serdar Ortaç ile boşanan Chloe Loughnan ile Şeyma Subaşı'nın aşkı Mohammed Al Saloussi’nin eski sevgili oldukları iddiası ortalığı karıştırdı.

Chloe, Serdar Ortaç'la evli olduğu 8 Nisan 2018'de mayo çekimleri için gittiği Miami'de Mohammed Al Saloussi ile çılgın partilere katılıp eğlenmişti. İkiliyi de Merve Şentürk tanıştırmıştı.