Leyla ile Mecnun dizisinde Leyla krizi çıktı

Acun Ilıcalı'nın Exxen için tekrar hayata geçireceği efsane dizi Leyla ile Mecnun'la ilgili yeni kriz gündemde. Bu sefer kirizin adı Leyla...

Leyla ile Mecnun dizisinde Leyla krizi çıktı

Acun Ilıcalı'nın Exxen platformu için çekilen Leyla ile Mecnun dizisinde başrol krizi çıktı.

Onur Ünlü'nün yönettiği dizi için fenomen dizinin eski ekibi bir araya gelmiş, Leyla rolü için Deniz Işın'la anlaşılmıştı.

Işın'ın başka bir dijital platform için iş yapması kriz yarattı. Sete de çıkan Işın'dan vazgeçilmesi gündemde...

Leyla ile Mecnun dizisinde Leyla krizi çıktı - Resim : 1

Deniz Işın kimdir?

Sefirin Kızı ve Masumiyet gibi televizyon dizileriyle tanınan Deniz Işın, 28 Mayıs 1992 İzmir doğumludur. Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunu olan Işın, mezun olduktan sonra, Ege Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği’nde yüksek lisansını tamamladı ve İstanbul'a taşındı.

Ardından, İzmir'de Sahnetozu Tiyatrosu’nda 2 sene, bir sene de İstanbul’da eğitim aldı ve 2017’de ‘Lysistrata’ oyununda Lysistrata, 2018’de ‘You Can’t Take It With You’ oyununda Alice karakterini canlandırdı.

Deniz Işın, FOX'ta yayınlanan "Her Yerde Sen" dizisinde Merve karakterini canlandırdı. Daha sonra "İyi Günde Kötü Günde" dizisinde yer aldı, "Sefirin Kızı" projesinde Sahra karakterine hayat veren Deniz Işın, Murat Boz’un "Gece" isimli video klibinde de yer aldı. "Masumiyet" dizisinde İrem karakterini oynayan genç oyuncu şimdilerde Leyla Mecnun dizisinin yeni Leyla’sı olmaya hazırlanıyor.