Acun Ilıcalı'nın mutlu günü! Dede oldu

Hazırladığı programlarla eğlence dünyasına damga vuran Acun Ilıcalı dede oldu. Acun Ilıcalı'nın kızı Banu Ilıcalı, bebeğine Begüm ismini verdi.

4 kızı olan 51 yaşındaki ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, dede oldu. Ilıcalı'nın Seda Başbuğ'dan olan 30 yaşındaki kızı Banu Ilıcalı, bugün ilk bebeğini kucağına aldı.

 BEGÜM İSMİNİ VERDİ

Üç yıl önce Efe Ceyhun ile nikah masasına oturan ve özel hayatını gizli tutan Banu Ilıcalı annelik heyecanını da basından uzak yaşadı. Bir kız bebek dünyaya getiren Ilıcalı çocuğuna Begüm adını verdi.

 GÜZEL HABERİ ACUN ILICALI'NIN YEĞENİ VERDİ

Bu güzel haberi Acun Ilıcalı'nın abisi Ömer Ilıcalı'nın kızı Ece Ilıcalı, sosyal medya hesabından duyurdu.

  "BEBEKSİN DAHA BENİM İÇİN"

Hamilelik sürecini basından uzak tutan Ilıcalı, önceki gün babası ve kız kardeşleriyle yemek yedi. Doğumuna saatler kala ailesiyle zaman geçiren Ilıcalı'nın büyüyen göbeği ise Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz'ın paylaşımıyla ortaya çıktı. Banu Ilıcalı ile fotoğrafını paylaşan Yılmaz, "Bebeksin daha benim için melek yüzlüm" notunu düştü.Acun Ilıcalı'nın mutlu günü! Dede oldu - Resim : 4

 ACUN ILICALI'DAN MÜJDELİ PAYLAŞIM

Instagram hesabından paylaşım yapan Acun Ilıcalı, torunu Begüm'e "Aramıza hoşgeldin" dedi.Acun Ilıcalı'nın mutlu günü! Dede oldu - Resim : 5