Yeni 'Leyla ile Mecnun' dizisinde Erdal Bakkal krizi

Leyla ile Mecnun, Acun Ilıcalı'nın patronu olduğu Exxen için dijital projeye dönüşüyor. Haziran ayında çekimlerine başlanması düşünülen dizinin bir kişi hariç tüm eski kadrosu ikna edildi. Dizide Erdal Bakkal rolüne hayat veren Cengiz Bozkurt'un henüz ikna edilemediği ortaya çıktı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: Birsen Altuntaş - tv100

Leyla ile Mecnun dizisinin çekimleri haziran ayında başlıyor. Eski kadronun tekrar bir araya geleceği dizide Erdal Bakkal krizi çıktı.

Onur Ünlü'nün 2011 ile 2013 yılları arasında TRT için çektiği efsane dizi "Leyla İle Mecnun" bu kez Acun Ilıcalı'nın patronu olduğu Exxen için dijital projeye dönüşüyor. Dizinin hayranları 10. yaşını kutladıkları fenomen dizinin yeniden çekilecek olmasına çok sevindi. Onur Ünlü NTC Medya için çektiği "Çoktan Seçmeli" dizisini bitirdikten hemen sonra "Leyla İle Mecnun"a başlayacak.

Haziran ayında çekimlerine başlanması düşünülen dizinin bir kişi hariç tüm eski kadrosu "Biz varız..." dedi. Ancak "Leyla ile Mecnun"da Erdal Bakkal rolüne hayat veren başarılı oyuncu Cengiz Bozkurt'un henüz ikna edilemediği ortaya çıktı.

 Yazının tamamını okumak için TIKLAYINIZ