Survivor Barış, sosyal medyanın alay konusu oldu! Öyle bir şey yaptı ki... dalga konusu oldu!

Uzun bir süre gündemden düşmeyen Survivır Barış Murat Yağcı yaptığı son şeyle tekrar gündemde yerini aldı. Sosyal medyanın diline düşen Barış Murat Yağcı, Söylediği sözlerden dolayı ardı arkası kesilmeyen yorumlar yaptı.

Survivor Barış, sosyal medyanın alay konusu oldu! Öyle bir şey yaptı ki... dalga konusu oldu!

Survivor 2020’yi ikinci olarak tamamlamayı başaran Barış Murat Yağcı, Daha sonra yine Survivor’ın bir diğer yarışmacısı olan Nisa Bölükbaşı ile birlikteliği ortaya çıkmış ve gündeme gelmişti. Barış Murat Yağcı tekrar gündeme geldi. Sosyal medyanın diline düştü.

Nisa Bölükbaşı ile ilişkilerinin ortaya çıkmasıyla uzun süre magazin dünyasının gündemini Meşgul Eden Barış Murat Yağcı sosyal medyada yeni bir paylaşım yaparak Nisa Bölükbaşı’na nasıl seslendiğini açıkladı.

Yaptığı paylaşımla sosyal medyanın diline düştü.  Videoya yapılan yorumların ardı arkası kesilmiyor.

“Çevgilim, çen mi geldin…”

Dün akşam sosyal medya hesabında yeni bir paylaşım yapan Survivor Barış Nisa Bölükbaşı’na, “Çevgilim çen mi geldiin! Çen benim çevgilim misin aşşkıııım!” diye seslendiğini belirtti.

Barış Murat Yağcı’nın sevgilisi Nisa Bölükbaşı’na, “Çevgilim çen mi geldiin! Çen benim çevgilim misin aşşkıııım!” diye seslendiğini duyan sosyal medya kullanıcıları, “Gözlerim ve kulaklarım yerinden çıksa keşke!”, “Bu nasıl bir seslenme şekli. Siz hangi zamanda yaşıyorsunuz abi!” sözlerini dile getirdi.