Survivor Çağman'dan bomba ifşa! Her şeyi açıkladı

Dominik macerası sadece 1 hafta süren Survivor Çağman Çatay’ın açıklamaları gündem oldu. Çatay, yarışmaya veda ettikten sonra her şeyi açıkladı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor 2021'e veda eden Çağman Çatay her şeyi ifşa etti.  Yarışmaya yedek listeden katılan Çatay, elendikten sonra yaptığı açıklamalarla gündem oldu.

TV 8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor 2021 tüm hızıyla sürüyor. Ünlüler ve gönüllüler konseptinde devam eden yarışmada, adaya son veda eden isim ünlüler takımı yarışmacısı Çağman Çatay oldu. Yarışmaya yedek listeden katılan ve ada macerası yalnızca 1 hafta süren Çağman Çatay, elendikten sonra önemli açıklamalarda bulundu.

"Adada benden daha az kalması gereken insanlar var"

ünlülerin bir takım olamadığını ifade eden Çağman, "Survivor'da en zorlandığım an arka arkaya yarışma kaybetme psikolojisi oldu. Benim elenmemin ardından takımda pek bir şey değişmez. Ben nötr gibiyim. Ne katkı sağladım ne eksi. Adada benden daha az kalması gereken insanlar tabii ki var, gönüllülerden de ünlülerden de var" dedi.

"Çok gergin, tahammülsüz insanların bulunduğu bir yerdi"

Favori yarışmacılarını da açıklayan Çağma, "Survivor'da favori ismim ünlülerden Sergen, kadınlarda Merve. Gönüllülerden de Berkay, Poyraz ve Steven. Benim için ada yaşantısı garipti biraz. Çok gergin, huzursuz, tahammülsüz insanların bulunduğu bir yerdi ada" ifadelerini kullandı.

"Beni söyleyeceğini düşünmüyordum"

Survivor Çağman sözlerine şöyle devam etti:

Batuhan'ın beni söyleyeceğini çok düşünmüyordum. Stratejik davranmaları gerekiyor. Performansımın çok yükseleceğini de öngörmüş olabilir. Hayırlısı, nasip kısmet. Ünlüler takımı bireysel olarak, çok iyi insanlardan oluşuyor. Fakat bir takım değiller, takım olmak başka bir şey. Takım olmak kazanmayla kaybetmeyle ilgili değil, takım olmak başka bir şey.”