Survivor'ın yeni yarışmacısı Berkay bakın hangi ünlünün oğlu çıktı! Çok şaşıracaksınız

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Tv8 Survivor 2021'in yeni yedek yarışmacısı Berkay Yuvakuran, sosyal medyada merak konusu oldu. Yedek yarışmacı Berkay, bakın hangi ünlü ismin oğlu çıktı!

Survivor'ın yeni yarışmacısı Berkay bakın hangi ünlünün oğlu çıktı! Çok şaşıracaksınız

Seyirciyi Tv8 ekranlarına kilitleyen Survivor 2021'e yedek 3 yarışmacı dahil oldu. Yeni yarışmacılar Yiğit, Öykü ve Berkay ise sosyal medyada merak konusu oldu.

Survivor'ın yeni yarışmacısı Berkay bakın hangi ünlünün oğlu çıktı! Çok şaşıracaksınız - Resim : 1

Survivor Berkay ise, ünlü futbolcunun oğlu çıktı. Berkay hem Galatasaray’da hem de Fenerbahçe’de forma giyen efsane futbolcu Semih Yuvakuran'ın oğlu çıktı.

Survivor'ın yeni yarışmacısı Berkay bakın hangi ünlünün oğlu çıktı! Çok şaşıracaksınız - Resim : 2

Öte yandan Berkay Yuvakuran'ın kardeşi de Beşiktaş'ın kalecisi Utku Yuvakuran. Spor camiasının önemli isimlerinden olan ailesini Survivor'da temsil edecek olan Berkay'ın ünlüler takımında mı yoksa gönüllüler takımında mı yer alacağı ise henüz belli olmadı.

Survivor'ın yeni yarışmacısı Berkay bakın hangi ünlünün oğlu çıktı! Çok şaşıracaksınız - Resim : 3

 Survivor Berkay Yuvakuran'a sevgilisi sosyal medya hesabından destek verdi.

Survivor'ın yeni yarışmacısı Berkay bakın hangi ünlünün oğlu çıktı! Çok şaşıracaksınız - Resim : 4Survivor 2021 Berkay Yuvakuran Kimdir?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı olan Berkay Yuvakuran Eski milli futbolcuların Semih Yuvakuran’ın üçüz oğlundan biridir. Abisi Beşiktaş kalecisi olan Berkay Yuvakuran’ın diğer üçüz kardeşi de kendisi gibi Beylerbeyi Futbol kulübünde forma giyiyor.

Survivor'ın yeni yarışmacısı Berkay bakın hangi ünlünün oğlu çıktı! Çok şaşıracaksınız - Resim : 5