Acun'u çıldırtan tweet'in devamı geldi Güntekin Onay'dan Acun Ilıcalı'ya jet yanıt

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, ünlü sunucu Gültekin Onay'ın "Exxen'e üye olabilmek için 1.5 saattir uğraşıyorum. Ücret ödendi, bu kez de şifre gelmedi" paylaşımına canlı yayında tepki göstermişti. Ilıcalı'nın sözlerine Gültekin Onay'dan yanıt gecikmedi.

Google Haberlere Abone ol

Acun Ilıcalı, dün Candaş Tolga Işık'ın sunduğu 'Az Önce Konuştum' programına konuk olmuş, ünlü sunucu Gültekin Onay'ın Exxen'e üye olabilmek için verdiği mücadeli anlattığı tweetine de sert tepki göstermişti.  Gültekin Onay'ın Exxen tweetine ciddi derecede bozulduğunu söyleyen ılıcalı Acun Ilıcalı, "Niye tweet atıyorsun. Ben senin kurumun hakkında tweet atıyor muyum?" diye konuştu. Gültekin Onay, Acun Ilıcalı'ya bu açıklamaları sonrası yanıtını yine sosyal medyadan verdi. 

 Acun'u çıldırtan tweet  

Gültekin Onay ilk tweetinde “Exxen'e üye olabilmek için 1.5 saattir uğraşıyorum. Web sitesinden başaramadım. 9300'a mesaj attım. Ücret ödendi, bu kez de şifre gelmedi. 19:45 maçlarına yetişemedim. 22:00 için umudum devam ediyor!” demişti.

Acun Ilıcalı'dan Gültekin Onay'a canlı yayında sert çıkış

 

Tv80 ve Exxen dijital platformunun sahibi Acun Ilıcalı, Haber Global'de katıldığı canlı yayında  "Güntekin Onay'a ciddi derecede bozuldum. Niye tweet atıyorsun. Arayıp sorsana. Benim arkadaşımsın sen ya! Niye tweet atıyorsun. Ben senin kurumun hakkında tweet atıyor muyum? Hiç mi bir yerde arıza olmuyor. Kusura bakma Güntekin, çalıştığın kurumda bir platform. Orada bir arıza olsa ben takipçilerime tweet atarak anons etmiyorum. Sevdiğim adamlar böyle yapınca üzülüyorum" demişti.

 Gültekin Onay'dan Acun Ilıcalı'ya jet yanıt: Şaşırdım

Acun Ilıcalı'nın bu açıklamalarının ardından Gültekin Onay, Twitter hesabından bu kez yanıt açıklaması yaptı.  Onay, "Girişimciliği, projeleri ve başarılarıyla gurur duyduğum değerli dostum Acun Ilıcal'nın Exxen ile ilgili yaşanan teknik sorunumu kişisel algılamasına şaşırdım. Bu kadar emek ve büyük yatırım var. Farkındalık olsun ki bunlar yaşanmasın. Arkadaşlar aradı, sağolsunlar. Halloldu” ifadelerini kullandı.