Adana'da kahreden olay! Eşini kurtarmak için kanala atlayan adam boğularak can verdi

Adana'da bir adam, karısını sulama kanalından kurtarmak için atlayarak akıntıya kapıldı. Ancak yetkililer tarafından yapılan aramalar sonucunda 33 yaşındaki adamın cansız bedeni bulundu.

Adana'da kahreden olay! Eşini kurtarmak için kanala atlayan adam boğularak can verdi

Olay, Seyhan ilçesine bağlı Gülbahçesi Mahallesi'nde sulama kanalında meydana geldi. İddiaya göre, Duvar Bozo (33) ve karısı Vehibe C. (24) motosiklet ile seyir halindeyken kanal kenarında durdu. Çift motosikletten inip konuşmaya başladı. Bir süre sonra kadın sulama kanalına atladı.

AKINTIYA KAPILARAK KAYBOLDU

Duvar Bozo ise eşini kurtarmak için sulama kanalına atladı. Çevredeki vatandaşlar kanal içerisinde çırpınan 2 kişiyi görünce yardıma koştu. Vatandaşlar, Vehibe C.'yi kurtarırken eşi Duvar Bozo akıntıya kapılarak kayboldu.

CANSIZ BEDENİ BULUNDU

İhbar üzerine bölgeye sağlık, polis ve itfaiye ekipleri geldi. Sualtı Grup Amirliğine bağlı 'Kurbağa ve Gemi Adamlar' sulama kanalında Duvar Bozo'yu arama çalışması başlattı. Yapılan arama çalışmalarında Duvar Bozo'nun cansız bedeni bulundu. Bozo'un cenazesi otopsisi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.