Adana'da mide bulandıran olay! İşe alınmayan kadın tek tek masalara tükürdü

Adana'da iş için başvurduğu helvacı dükkanından olumsuz yanıt alan kadın, iş yerine giderek masalara tükürdü. O anlar güvenlik kamerasına yansırken iş yeri sahibi, "Bu kadar nefret dolu olmasına anlam veremedim. Çok üzücü bir durum" dedi.

Adana'da yaşayan Münire Ş. isimli bir kadın, iş için bir helvacıya başvurdu. İş başvurusu reddedilince çılgına dönen kadın, iş yerine giderek tek tek masalara tükürdü.

Alınan bilgiye göre, Adana'da 7 Ocak günü iş bulma sitesi üzerinden garson ilanı açan helva satışı yapan Alican Halme (30), Münire Ş.'nin (48) başvurusunu değerlendirerek görüşmeye çağırdı. Görüşme sonrası Münire Ş. bilgi formu doldurarak görüşmeden ayrıldı. 1 hafta sonra Halme'yi arayan Münire Ş., olumsuz cevap aldı. Halme'den doldurduğu formu isteyen Münire Ş., formun atıldığını duyunca telefonda hakaret etti. 28 Ocak günü saat 11.00'da dükkana gelen Münire Ş., iş yerinin kapalı olduğunu görünce Halme'yi arayıp tekrardan doldurduğu formu isteyip telefonda hakaret etti. Bu sırada Halme, Münire Ş.'nin dükkanına zarar vermesinden şüphelenerek güvenlik kamerası görüntülerini izledi.

Görüntülerde Münire Ş.'nin tüm masalara tükürüp gittiği anlar kameralara yansıdı. Olaydan sonra şaşkın olduğunu belirten Halme, "Bir insanın bunu yapabileceği aklıma gelmezdi. Doldurduğu formda sadece isim, soy isim, daha önce çalıştığı yerler ve oturduğu semt yazıyordu. Bu kadar nefret dolu olmasına anlam veremedim. Çok üzücü bir durum" dedi.