Adres Türkiye! Doktorlar ve hemşireler hastane aciline geleni görünce hayretle birbirlerine baktı

Şanlıurfa’da yaralanan yavru kedi topallayarak gittiği hastane acilinde tedavi edildi. Doktorlar ve hemşireler, acil kapısında kediyi gördüklerinde büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Adres Türkiye! Doktorlar ve hemşireler hastane aciline geleni görünce hayretle birbirlerine baktı

Suruç ilçesinde bilinmeyen bir nedenle ayağından ve başından yaralanan yavru bir kedi, hastanenin yolunu tuttu. Güvenlik kamerasına da yansıyan görüntülerde Suruç Devlet Hastanesine giden kedi, acil servise girdi. Kediyi fark eden güvenlik görevlileri, bir kutuya koyarak acil serviste görevli doktorun odasına götürdü. Sağlık ekiplerinin ilk müdahaleyi burada yaptığı yavru kedi, çağrılan belediye ekiplerine teslim edildi. Yavru kediyi alan Suruç Belediyesi Boncuk Ekibi, tedavisine devam edilmek üzere Büyükşehir Belediyesi Hayvan Hastanesine götürdü.

BAŞHEKİMDEN PERSONELE TEBRİK 

Sağlık ve güvenlik personelini duyarlılıkları için tebrik ettiğini söyleyen Suruç Devlet Hastanesi Başhekimi Necmi Eşiyok, “Acil servis girişine yavru bir kedi topallayarak geliyor. Görevli arkadaşlarımız da yaralı olduğunu görüyor. Müdahale edip gerekli pansumanlarını yaptıktan sonra belediye ekiplerine bilgi veriyorlar. Onlar da diğer süreçleri tamamlamak için gelip teslim alıyorlar. Arkadaşlarımıza bu canlıya olan duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyor, onları tebrik ediyorum” diye konuştu. 

Adres Türkiye! Doktorlar ve hemşireler hastane aciline geleni görünce hayretle birbirlerine baktı - Resim : 1

Adres Türkiye! Doktorlar ve hemşireler hastane aciline geleni görünce hayretle birbirlerine baktı - Resim : 2

Adres Türkiye! Doktorlar ve hemşireler hastane aciline geleni görünce hayretle birbirlerine baktı - Resim : 3