Dilara DİKER Haberleri

Dilara DİKER ajansına ait tüm son dakika haberleri aşağıda listelenmiştir. Dilara DİKER haberleri sayfamızda Dilara DİKER ajansına ait 15 adet haber bulunmaktadır.

Instagram'ın son güncellemesine hemen göz atın

Instagram'ın son güncellemesine hemen göz atın

Instagram tarafından kullanıcılarının hizmetine yönelik yeni güncellemeler yapılmaya devam ediliyor. Instagram tarafından yapılan son güncelleme de kullanıcıların hayli hoşuna gidecek. Instagram hikayelerinde, tıpkı reels sekmesinde olduğu gibi videolarımızın istediğiniz bölümünü kırparak paylaşabileceksiniz.

Antalya’da  1 saatlik  yağmur zor  anlar yaşattı

yağmur zor anlar yaşattı

Antalya'da sabah saatlerinde başlayıp yaklaşık 1 saat etkili olan sağanak, vatandaşlara ve sürücülere zor anlar yaşattı.

İnstagram’da  story paylaşırken neye dikkat etmelisin?

neye dikkat etmelisin?

Kısıtlı bir sürede kullanıcıları bir aksiyona yönlendirmek istediğiniz için yönlendirme mesajınızın açık ve net olduğundan emin olun.

Merkür Retro bitti! Jüpiter, Boğa burcuna geçiyor!

Merkür Retro bitti! Jüpiter, Boğa burcuna geçiyor!

Boğa burcunda gerçekleşecek olan Merkür gerilemesi (retro) 14 Mayıs 2023 Pazar günü sona erdi.

Ocak 2024’ten itibaren TikTok resmen yasaklanmış olacak

TikTok resmen yasaklanmış olacak

Kısa video odaklı sosyal medya platformu TikTok, Amerika Birleşik Devletleri’nin Montana eyaletinde yasaklanma tehlikesiyle karşı karşıya.

İnstagram’da en sık kullanılan kullanıcı eylemleri

en sık kullanılan kullanıcı eylemleri

İnstagram kullanıcılarının instagram paylaşımlarında tercih ettiği en çok kullanılan trend emoji kalp emojisi oldu.

Venüs Neptün Karesi: 4 Mayıs 2023 “Bir Ben Vardır Bende Benden İçeri”

Venüs Neptün Karesi: 4 Mayıs 2023

Venüs Neptün karesi duygusal sarhoşluğu ifade eder. Neptün ilahi merhamet ve ilahi aşkın enerjisidir.

Akrep burcunda yarı gölgeli ay tutulması gerçekleşecek -  5 Mayıs 2023 -

yarı gölgeli ay tutulması gerçekleşecek

5 Mayıs Cuma günü hem Hıdırellez'in başlangıcı hem de 14˚58’’ derece Akrep burcunda bir Ay Tutulması meydana gelecek. Tutulma saat 18.14'te başlayacak 22.32'de bitecek.

Hıdırellez'in hikayesi (5-6 Mayıs) 'Kul sıkışmayınca Hızır yetişmez.’

Hıdırellez'in hikayesi (5-6 Mayıs)

Hıdırellez günü yani 6 Mayıs'ta Hızır ve İlyas'ın buluştuklarına, onların buluşmalarıyla ölü tabiatın canlandığına inanılır.

Ay -Sirius Kavuşumu - 25 Nisan 2023

Ay -Sirius Kavuşumu - 25 Nisan 2023

25.04.2023 bu gece 23.16 - 03.16 saatleri arasında (tam kavuşum 02.16) Ay & Sirius kavuşumu var. Şira, mucize, şans, bolluk, bereket getirisi ile bilinir. Dua etmek, ibadet, şifa ve niyet çalışmaları yapmak , meditasyon yapmak için güzel bir zaman dilimidir.

Amerika’da Gary Douglas ortaya çıkardı! Hızla Amerika'dan dünyaya yayıldı.Access The Bars nedir?

Access The Bars nedir?

Kafamızdaki 32 noktaya hafif dokunuşlarla yapılan bilinçaltı temizliği enerji çalışmasıdır. Access Consciousness ise, Amerika’da Gary Douglas tarafından ortaya çıkan ve Dr. Dain Heer ile birlikte geliştirilerek dünyaya yayılan bir sistemdir.

Eta Aquarid meteor yağmuru 2023

Eta Aquarid meteor yağmuru 2023

19 Nisan Çarşamba günü başlayacak olan Eta Aquarid Meteor Yağmuru 29 Mayıs Pazartesi günü sona erecek. Bu meteor yağmurunu oluşturan Halley Kuyruklu Yıldızı’dır. Halley Kuyruklu Yıldızı lk defa Edmund Halley (1656 – 1742) Güneş'in yörüngesinde dönen bir göktaşı olduğunu tespit edip her 76 yılda bir Dünya'nın yakınından geçeceğini hesap etti. Bir sonraki ziyaretinin 1758 yılında olacağını hesapladı ve gerçekten de Halley Kuyruklu Yıldızı 1758'de Dünya semalarından görüldü.

Yeni ay nedir?

Yeni ay nedir?

Ay tam olarak Güneş ile Dünya arasındayken aydınlık yüzü Dünya'dan hiç görünmez. Bu evresi yeni ay olarak adlandırılır. Yaklaşık iki hafta sonra dolunay görülür. Yeni ay enerjisi ile ilgili olarak ise yeni ay, ayın ilk fazıdır. Bu faz yenilikleri ve önümüzdeki bir aylık sürecin başlangıcını temsil eder. Yeni ayın enerjisi, tıpkı dolunay gibi, ayın diğer fazlarına kıyasla çok daha güçlüdür ve bizlere önümüzdeki süreçte neler başarmak istediğimizi, hayallerimizi ve hedeflerimizi hatırlatır.

8 Nisan 2023 - Merkür Mars Kavuşum Açısı

Merkür Mars Kavuşum Açısı

8 Nisan Cumartesi günü Merkür ve Mars kavuşum açısını alacak. Merkür’ün başlıca temsil ettiği konular baş dönmeleri, eller, hafıza sorunları, konuşma organları gibi konulardır.

Bu sabah 07.34’te Terazi burcunun 16.derecesinde Dolunay gerçekleşti!

Dolunay gerçekleşti!

Bu sabah 07:34’te Terazi burcunun 16. derecesinde bir dolunay gerçekleşti. Terazi burcu dediğimizde akla ilk gelen konu başlıkları diplomasi, ikili ilişkiler ve sanattır. Ülkelerarası diplomasi konularının ön plana çıkmasının yanı sıra terazi burcunda gerçekleşen dolunayın özel hayatlarımıza da etkisi oldukça fazladır. Özellikle kişisel hayatlarımızda ilişkiler günlük modumuzu oldukça etkiliyor. İkili ilişkiler deyince buraya dikkat kesildiğinizin farkındayım.