Ajda Pekkan Bodrum'da gençlere taş çıkarttı! İşte Ajda Pekkan'ın içtiği gençlik iksiri

Ajda Pekkan, geçtiğimiz akşam Bodrum’da sahne aldı. 75 yaşındaki sanatçı sahne kıyafetiyle, enerjisiyle ve tarzıyla gençlere taş çıkardı. Ajda Pekkan'ın bu kadar genç görünmesindeki sır da ortaya çıktı. İşte Ajda Pekkan'ın içtiği gençlik iksiri...

Google Haberlere Abone ol

Ajda Pekkan, litresi 500 bin dolar olan bir iksir kullanıyor.  Ajda'nın gençlik iksirleri Tayland'dan geliyor.

Estetik operasyonları başarı ile taşıyan ve 75 yaşına gelmesine rağmen enerjik yapısı ile göz kamaştıran Ajda Pekkan, Bodrum’da sevenlerinin karşısına çıktı. Sahneye beyaz gömlek ve kot pantolonla çıkan usta sanatçı, hayranlarını görüntüsü ve şarkıları ile büyüledi.

Ajda Pekkan'dan büyük müjde! Albüm geliyor 

Pandemi döneminde bütün zamanını stüdyoda geçirdiğini söyleyen Pekkan, "Bu ay sonu yeni albümüm çıkıyor. Çok yoğun bir şekilde çalıştığımdan bu yaz denize bile giremedim. Sevenlerim için feda olsun!" sözleriyle müzikseverlerden büyük alkış aldı.

 Kendisine eşlik eden dansçılarıyla birlikte yaklaşık üç saat muhteşem bir performans sergileyen Ajda Pekkan, konserini "Yakar Geçerim" şarkısıyla noktaladı.

Ajda Pekkan'ın içtiği bir iksir var! 

Öte yandan Ajda Pekkan'ın genç görünmesinin sırrı çözüldü. Ajda Pekkan Tayland'da yapılan ve litresi 500 bin dolardan satılan 'ölümsüzlük iksiri'ni düzenli olarak içiyor.

 Litresi 500 bin dolar olan iksir, 50 mililitrelik şişelerle satılıyor. Ajda Pekkan da şişesi 25 bin dolarlık bu özel içeceği, yılda ortalama 2 kez tüketiyor. Kaynak: Medyaradar