Araç sahiplerine yas tutturacak haber! Litre fiyatı 24'ü geçti

Akaryakıttaki dalgalanmaların ardından araç sahipleri akaryakıttaki son dakika gelişmelerini yakından takip ediyor. Benzine zam mı geldi? 29 Ocak Pazar akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Araç sahipleri güncel tabloyu merak etti. İşte, 29 Ocak güncel akaryakıt fiyatları..

Araç sahiplerine yas tutturacak haber! Litre fiyatı 24'ü geçti

Gelen zam ve indirim haberlerinin ardından araç sahipleri her sabah uyandıklarında akaryakıt fiyatlarındaki son dakika gelişmelerini araştırıyor. Güncel fiyatlar gece yarısından itibaren değişti. 29 Ocak 2023 akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? İşte, 29 Ocak güncel akaryakıt fiyatları...

Araç sahiplerine yas tutturacak haber! Litre fiyatı 24'ü geçti - Resim : 1

Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalganlanma sürüyor. Son bir senede yapılan zamlar araç sahiplerini zora soktu. Gelen zamların ardından araç sahipleri güncel tabloyu merak etti. Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını takibe alıyor. 

Araç sahiplerine yas tutturacak haber! Litre fiyatı 24'ü geçti - Resim : 2

DALGALANMALAR DEVAM EDİYOR

Son olarak motorin fiyatlarına 18 Ocak Çarşamba günü itibarıyla geçerli olmak üzere 1 lira 5 kuruş zam yapıldı. 25 Ocak gece yarısı itibariyle benzine gelen 1 lira 25 kuruş zam pompaya yansıdı. 27 Ocak Cuma gününden itibaren benzin ve motorin grubunda 60 kuruş indirim gelmişti.

YENİ ZAM GELDİ

Motorinin litre fiyatı 26 Ocak Perşembe günü itibarıyla ortalama 87 kuruş zam geldi. 

Araç sahiplerine yas tutturacak haber! Litre fiyatı 24'ü geçti - Resim : 3

29 OCAK 2023 GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

İstanbul'da bir litre benzin fiyatı 21.01  TL

İstanbul'da bir litre motorin fiyatı 24.07 TL

İstanbul Avrupa yakasında bir litre LPG fiyatı 10.89  TL oldu.