Akaryakıtta dev indirim! İşte, 22 Eylül güncel akaryakıt fiyatları...

Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Benzine zam mı geldi? Rusya-Ukrayna savaşı brent petrolde dalgalanmalara sebep oldu. 22 Eylül Perşembe akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Araç sahipleri güncel tabloyu merak etti. İşte, 22 Eylül güncel akaryakıt fiyatları..

Akaryakıtta dev indirim! İşte, 22 Eylül güncel akaryakıt fiyatları...

Son dönemlerde yaşanan dolar ve brent petroldeki akılalmaz dalgalanmalar vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Araç sahibi vatandaşlar gelen zamların ardından güncel akaryakıt fiyatlarını araştırıyor. Benzine zam mı geldi? Gündemden eksik olmayan indirim ve zam haberleri sürekli değişiklik gösteriyor.

Akaryakıtta dev indirim! İşte, 22 Eylül güncel akaryakıt fiyatları... - Resim : 1

Araç sahipleri artık sabah uyandıklarında güncel akaryakıt fiyatlarına bakıyor. 22 Eylül Perşembe akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Son bir senede yapılan zamlar araç sahiplerini zora soktu. Dolar kurundaki artışa bağlı olarak brent petrol artışları beraberinde motorin ve benzinde yükselişe neden oluyor.

Akaryakıtta dev indirim! İşte, 22 Eylül güncel akaryakıt fiyatları... - Resim : 2

Döviz kurundaki dalgalanmalar ve brent petroldeki fiyat değişkenliği akaryakıt fiyatlarını direkt olarak etkiliyor. Güne 107 dolar seviyesinde başlayan brent petrolün varil fiyatı yüzde 2,25 değer kaybederek 104 dolar seviyesine düştü. Bu durum da  akaryakıtta yeni bir indirimin olabileceği yönünde gelişmelere sebep olmuştu.

Akaryakıtta dev indirim! İşte, 22 Eylül güncel akaryakıt fiyatları... - Resim : 3

Motorine indirim geldi

3 Eylül Cumartesi gününden itibaren geçerli olmak üzere benzin grubunda 1 lira 51 kuruş, motorin grubunda 2 lira 41 kuruş fiyat indirimi gelmişti. 6 Eylül Salı gününden itibaren motorine 70, benzine ise 56 kuruş zam beklentisi vatandaşları üzmüştü.

Akaryakıtta dev indirim! İşte, 22 Eylül güncel akaryakıt fiyatları... - Resim : 4

1 lira 14 kuruş indirim

Akaryakıt sektörü temsilcileri 7 Eylül Çarşamba gününden itibaren geçerli olmak üzere motorine bir zam daha geldiğini duyurmuştu. 77 kuruşluk zammın pompa fiyatlarına yansıyacağı bildirilmişti. Son olarak motorinin litresine 1 lira 14 kuruş indirim gelmişti.

Akaryakıtta dev indirim! İşte, 22 Eylül güncel akaryakıt fiyatları... - Resim : 5

Motorine 1 lira 76 kuruş indirim

22 Eylül 2022 Çarşamba gününden itibaren geçerli olmak üzere motorinde 1 lira 76 kuruş civarında indirim geldi. İşte, 22 Eylül 2022 güncel akaryakıt fiyatları...

Akaryakıtta dev indirim! İşte, 22 Eylül güncel akaryakıt fiyatları... - Resim : 6

22 EYLÜL 2022 GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

İstanbul'da bir litre benzin fiyatı 19,23 TL

İstanbul'da bir litre motorin fiyatı 23,05 TL

İstanbul Avrupa yakasında bir litre LPG fiyatı 11,35  TL oldu.